رشد مثبت تحصیلی و فرهنگی دانشجویان شاهد از طریق برگزاری کلاس‌های تقویت بنیه علمی

 

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر واحد کهنوج با حضور معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، ریاست واحد، معاونین، ریاست بنیاد شهید شهرستان، رئیس دانشکده منوجان و جمعی از دانشجویان شاهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس واحد کهنوج در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: برای حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر باید با نگاهی ویژه و جامع تمام زوایای آموزشی، تربیتی و روحی دانشجویان بررسی و اقدامات جدی در تمامی حوزه‌ها صورت پذیرد.

اصغر پوربهزادی با بیان اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگر باید احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند و از این فرصت به خوبی استفاده کنند، گفت: دانشجویان بدانند یک مجموعه عظیم که در راس آن مقام معظم رهبری است، وضعیت آموزشی، علمی و تربیتی آنان را رصد می‌کند و در این بین دانشگاه آزاد اسلامی ‌‌نهایت همکاری و ارائه خدمات را به این عزیزان داشته و دارد.

رئیس واحد کهنوج ارتقاء و رشد مثبت در زمینه تحصیلی و فرهنگی دانشجویان شاهد از طریق برگزاری کلاس‌های تقویت بنیه علمی را یکی از مهم‌ترین اهداف این واحد دانشگاهی در سال ۹۴ عنوان کرد.

معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز با قدردانی از رئیس واحد کهنوج و ریاست بنیاد شهید شهرستان در ارائه خدمات با کیفیت به فرزندان شاهد گفت: ارائه خدمات به دانشجویان شاهد باید منجر به موفقیت‌های علمی و تحصیلی آنان شود.

احمدعلی آزادوار خدمات ارائه شده به این عزیزان را علمی تحصیلی و شهریه‌ای عنوان کرد و افزود: در بحث شهریه‌ای بر اساس بخشنامه‌ های صادره عمل خواهد شد اما در مسائل علمی-تحصیلی با توجه به تفاهم نامه‌هایی که با دانشگاه و مراکز آموزشی منعقد می‌شود برنامه‌ریزی‌های مناسبی برای تقویت دانش فرزندان شاهد و ایثارگر صورت گرفته است.

وی رشد علمی و فرهنگی را از اهداف و برنامه‌های بنیادشهید و امور ایثارگران دانست و بیان کرد: دانشجویان خود نیز باید در مباحث علمی و فرهنگی پیش قدم و الگو باشند و پیگیری‌های لازم را از طریق مسئولین زی‌ربط انجام دهند.

دانشجویان نیز در این جلسه مشکلات و نقطه نظرات خود را بیان کرده و کار‌شناسان مربوطه به رفع ابهامات و توضیحات تکمیلی پرداختند.

در پایان از خدمات و زحمات رابطین شاهد و ایثارگر در دانشگاه و بنیاد شهید با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.