معرفی مدیر جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی کرمان

 

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان حراست سازمان مرکزی دانشگاه و استان و همچنین روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان عباس، جعفریان به عنوان سرپرست جدید حراست واحد کرمان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این مراسم از بیش از دو دهه تلاش محمدرضا عربی در دانشگاه آزاد اسلامی و بیش از سه دهه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان بازنشستگی نائل و از وی تقدیر و تجلیل به عمل آمده و عباس جعفریان به عنوان سرپرست جدید حراست واحد کرمان معرفی شد.

رئیس واحد کرمان با توجه به فعالیت‌های عربی به عنوان مدیر حراست و بازرس منطقه ۷(سابق) دانشگاه، وی را شخصی صادق و پرتلاش معرفی کرده و از زحمات وی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر بابک آل طه افزود: عربی بار‌ها به بنده مراجعه کرده و تقاضای بازنشستگی خود را ارائه کرد اما بنده از وی درخواست همکاری کردم اما خوشحالم که امروز خلا وجود وی با وجود یکی از همکاران باسابقه و قدیمی پر خواهد شد.

معاون ریاست مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیز با توجه به نقش حراست در سازمان اظهار کرد: شعار ما پیشگیری و درمان است و نه مچ‌گیری و برای این منظور به همدلی و مودت نیازمندیم.

خدیو با بیان اینکه چارچوب حراست در مقام اول التزام به دستورات دین مبین اسلام است، افزود: رعایت قوانین و ترویج حس مسئولیت پذیری، تلاش برای حفظ امنیت همکاران، تکریم ارباب رجوع، حفظ آبرو و حریم خصوصی کارکنان، تلاش در جهت شایسته سالاری از جمله اصول کار حراست هستند.

عربی نیز با تشکر از روسای واحد کرمان در طول خدمت به جامعه دانشگاهی اظهار کرد: به حق، همکاری بنده با دکتر آل طه به دلیل سوابق و آشنایی با وی از بهترین ایام خدمت بنده است.

وی با تشکر از زحمات پرسنل حراست در دوران خدمت خود توضیح داد: اگر همیاری و تلاش این عزیزان نبود قطعا موفقیتهای بنده در طول خدمت به نحو دیگری رقم می‌خورد.