وظیفه دانشگاه ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیت دانشجویان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با تاکید بر بسترسازی مناسب جهت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان گفت: به اجرایی رساندن برنامه های فرهنگی مطلوب با ایجاد بسترهای مناسب امکان پذیر است.

دکتر مسعود اکبری زاده در گفتگو با روابط عمومی از برنامه های اجرا شده در مراسم اعتکاف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خبرداد و عنوان کرد: از جمله برنامه های اجرا شده در مراسم اعتکاف، مسابقه خاطره نویسی و عکس با موضوع اعتکاف، برگزاری محفل انس با قرآن و ختم قرآن کریم، اجرای مولودی خوانی ویژه ولادت، جلسه بیان احکام و حلقه معرفت افزایی و برپایی جلسه مشاوره مذهبی ، فرهنگی ، خانوادگی و... می باشد که این برنامه ها برای ترغیب دانشجویان به حضور در مراسم مذهبی انجام شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بیان کرد: تاکید بر تشویق دانشجویان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی و برنامه ریزی مناسب جهت جذب آنان به عنوان قشر پویای جامه از اولویت های برنامه های فرهنگی این واحد دانشگاهی است.

این مسئول با بیان اینکه امسال تعداد 220 نفر دانشجو و استاد در مراسم اعتکاف دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند افزود: ارائه خدمات رایگان و مطلوب به دانشجویان و اساتید در راستای جلب رضایت و تشویق دانشجویان انجام شد.

وی افزود: در پایان مراسم اعتکاف به 14 نفر از معتکفین به منظور تقدیر جوایزی اهدا می شود.