این واحد دانشگاهی جهت میزبانی جشنواره میان استانی نشریات دانشجویی آمادگی کامل دارد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس از آمادگی این واحد دانشگاهی جهت میزبانی جشنواره میان استانی نشریات دانشجویی استان های کرمان ، هرمزگان ،سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: تمام تلاش خود را در جهت بهتر برگزاری این جشنوار بکار می بندیم.
دکتر مهدی باقری در جلسه شورای اداری واحد بندرعباس با اشاره به برنامه های فرهنگی دانشگاه ، برگزاری جشنواره دانشجویی نشریات را در همین راستا عنوان کرد  وافزود: استفاده از پتانسیل های فرهنگی ، هنری و ادبی دانشجویان می تواند ظرفیت های بزرگ فرهنگی و اجتماعی را به روی دانشگاه بگشاید.
وی تاکید کرد باید زمینه ی مشارکت دانشجویان در تمام امور علمی ،پژوهشی، فرهنگی ، هنری و... فراهم باشد تا با استعداد یابی و ایجاد انگیزه در دانشجویان بتوان از این ظرفیت و پتانسیل دانشجویی گام های بزرگی در عرصه ی توسعه ملی و همه جانبه برداریم.
باقری یادآوری کرد که دانشگاه محل تشریک مساعی و تضارب آراست و مسؤولان باید با داشتن استراتژی نوین،برنامه ریزی به موقع و صحیح  آنان را به هدف نهایی که همان توسعه و بالندگی کشور و نظام است رهنمون باشند.
وی نشریات دانشجویی را حاصل تراوش فکر و اندیشه دانشجویان عنوان کرد و گفت: باید با مدیریت صحیح ، برنامه ریزی درست در بارور کردن این نشریات تلاش کنیم و به فرزندان خود مشارکت کردن در امور را یاد دهیم تا این نشریات از جایگاه کپی رایت به جایگاه تولیدی با موضوعات فرهنگی ، اجتماعی و... ارتقا یابد .
رییس واحد بندرعباس هدف از این جشنواره را استفاده از فکر و اندیشه دانشجویان در راستای تبادل آرا و برقراری ارتباط بین اهالی قلم، فکر و اندیشه عنوان کرد و گفت : مسؤولان باید از این فضای ایجاد شده بهترین بهره را برای رسیدن به اهداف فرهنگی دانشگاه بکار ببندند و با استفاده از این فرصت مغتنم زمینه رشد این نشریات و استعدادهای اهالی قلم را کشف ودر جهت یهره وری درست بکار گیرند.
باقری تاکید کرد همه ی دست اندکاران باید با برنامه ریزی صحیح زمینه برگزاری شکوهمند این جشنواره را  فراهم سازند  تا با ایجاد رضایت مندی بهتر بتوانیم میزبان خوبی برای این جشنواره باشیم .