مراسم روز درختکاری در دانشگاه آزاد بندرعباس

در یک اقدام نوگرایانه ،دانشجویان کارشناسی ورودی 93 دانشکده حقوق بندرعباس با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، رئیس واحد بندرعباس ، معاونان ، مدیر گروه حقوق و جمعی از دانشجویان این رشته  با کشت نهال در محیط دانشگاه ،هفته ی منابع طبیعی و روز محیط زیست را گرامی داشتند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با  حضور در این مراسم،ضمن قدردانی از دانشجویان دانشکده حقوق ، این حرکت را نوعی فرهنگ حسنه در راستای پاسداشت طبیعت و احترام به مواهب الهی عنوان کرد و افزود:توسعه ی این فرهنگ در جامعه می تواند درحفظ زیست کره  نقش مهمی ایفا نماید .
محسن دهقانی افزود :امروز وجود صنایع بزرگ در کشور های توسعه یافته و در حال توسعه سالانه هزاران تن گاز گلخانه ای حاصل از سوخت های فسیلی را وارد کره زمین می نمایند که این خطر ، زندگی را بر روی کره زمین به مخاطره می اندازد و لازم است تا با فرهنگ سازی بتوانیم بر این معضل بزرگ در دنیا غلبه کنیم.
وی یادآوری کرد که این حرکت ها ی نمادین می تواند در بین جوانان و کودکان به عنوان یک فرهنگ نهادینه شده و استمرار یابد .
رییس واحد بندرعباس نیز ضمن قدردانی از دانشجویان دانشکده حقوق ، طبیعت و محیط زیست را امانتی الهی خواند و تاکید کرد همه وظیفه داریم در راستای حفظ این امانت الهی کوشا باشیم.
دکتر باقری وجود آلودگی های مختلف را حاصل عدم آگاهی افراد سودجو خواند و گفت : نباید گذاشت این حرکت های غلط در جامعه جایی برای خودنمایی داشته باشد .
گفتنی است دانشجویان و اساتید دانشکده حقوق و سایر مسؤولان  با غرس نهال  در محیط دانشگاه این هفته و روز درختکاری را گرامی داشتند .