بازدید نماینده تام‌الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی از واحد زابل

روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، علی‌اصغر رستمی‌ابوسعیدی نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، امین‌رضا کمالیان معاون هماهنگی استان سیستان و بلوچستان و هیات همراه از واحد زابل بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان

دکتر رستمی‌ابوسعیدی در بازدید از بخش‌هاي مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در زمينه ساخت و ساز مسجد در این واحد دانشگاهی تاکید فراوان کرد و گفت: انجام فعالیت‌های فرهنگی، تشویق و ترغیب جوانان به امور فرهنگی و به خصوص فریضه نماز مستلزم داشتن مسجد و فضای مناسب است.

نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان افزود: برای تبیین ارزش‌های فرهنگی لازم است برنامه‌ریزی صحیح و مطلوب برای دانشجویان داشته باشیم.

این مسئول از نمایشگاه عکس که به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، در این واحد دانشگاهی برگزار شده بود نیز بازدید کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه عکس می‌تواند راهکاری مناسب برای یادآوری خدمات ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، برای نسل جوان باشد.

وی از نحوه اجرای برنامه‌های پژوهشی و فرهنگی در واحدها و مراکز آموزشی استان سیستان و بلوچستان ابراز رضایت کرد و عنوان کرد: با توانمند شدن حوزه پژوهشی و فرهنگی کیفیت فعالیت‌ها و برنامه‌ها در همه‌ی زمینه‌ها ارتقا خواهد یافت.