دسامبر 2015

تاریخ: سه شنبه, دسامبر 15, 2015 - 09:23

به گزارش روابط عمومی: دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی رییس هیات عالی نظارت منطقه دوازده وریاست دانشگاه پیام نور کشور در نامه ای خطاب به دکتر محمد حسن شیرزادی معاون هیات عالی نظارت منطقه 12 درگذشت اخوی ایشان را تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: ....در گذشت برادر جوان و گرانقدرتان را صمیمانه تسلیت گفته و از درگاه ایزد متعال برای بازماندگان صبر و اجر و برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی را مسئلت می نماییم.ما را نیز در غم خود شریک بدانید.

تاریخ: شنبه, دسامبر 5, 2015 - 13:03

فراهم شدن مقدمات تأسیس پژوهشگاه علوم دانشگاه آزاد اسلامی، تصویب آیین‌نامه انضباطی رویدادهای ورزشی و اصلاح آیین‌نامه مالی معاملاتی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنا مورد بررسی و به تصویب اعضا رسید.

تاریخ: شنبه, دسامبر 5, 2015 - 13:00

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا : صبح روز دوشنبه نهم آذرماه؛ دکتر جعفر حسینچی دبیر کارگروه تخصصی پزشکی وپیراپزشکی هیات های عالی نظارت مناطق دانشگاه آزاد اسلامی به اتفاق دکتر شهبازی ومهندس شهرکی از اعضای این کارگروه و دکتر محمد حسن شیرزادی معاون هیات عالی نظارت منطقه دوازده از بخش های مختلف بیمارستان پیامبراعظم(ص) شهرکرمان بازدید کردند.
در این بازدید جمعی از دانشجویان رشته های مامایی وپرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان مسایل و پیشنهادهای خود را به تیم بازدید کننده منتقل کردند.