جون 2015

تاریخ: شنبه, جون 20, 2015 - 11:47

 

اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با استقبال از طرح تجمیع دوم در دانشگاه، این طرح را در راستای حفظ و تقویت واحدهای دانشگاهی عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نماینده تام‌الاختیار ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در استان های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان در هفتمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در واحد بندرعباس با اشاره به آمایش بنیه مالی و علمی مناطق دانشگاهی گفت: مراکز و واحدهای ضعیف و بی بنیه از نظر مالی و علمی، در طرح تجمیع دوم در زیر مجموعه پردیس واحدهای دانشگاهی بزرگتر ادامه فعالیت می دهند.

تاریخ: شنبه, جون 20, 2015 - 11:44

علی اصغر رستمی ابوسعیدی با اشاره به رشد تعداد دانشجو، افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی، تنوع برنامه‌های فرهنگی، رشد تولید مقالات علمی و توسعه فضای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: کارنامه دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان درخشان و قابل تقدیر است.

تاریخ: چهارشنبه, جون 17, 2015 - 08:55

مدیر کل سنجش و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تصمیم اخیر دانشگاه در جهت اجرایی نمودن طرح تجمیع دو گفت: این اقدام در راستای حفظ منافع  دانشگاه وارایه خدمات مناسب و به موقع صورت گرفته و راه را  برای رسیدن به توسعه پایدار است.

تاریخ: دوشنبه, جون 15, 2015 - 13:44

به گزارش خبرنگارآنا؛ طی حکمی از سوی دکتر محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات وفناوری ؛دکتر امین رضا کمالیان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان وبلوچستان چهارسال  به عضویت هیات امنای دانشگاه ولایت درآمد.
در بخشی از این حکم آمده است:.... توفیق جناب عالی را در انجام امور محول از خداوندمتعال خواستارم.

تاریخ: دوشنبه, جون 15, 2015 - 07:57

به گزارش خبرنگارخبرگزاری آنا:دکتر دادخدا غضنفری مدیر دوره دکتری شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در گفتگویی اظهار داشت:  اولین دانشجویان دکتری شیمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان درتاریخ نوزدهم خرداد 94 با دفاع از رساله دکتری خویش موفق به اخذ درجه دکتری شدند.این سه دانشجو با نامهای سیده هانیه علوی،علی پیکری ومرتضی زمان فشمی رساله دکتری خویش را درگرایش شیمی آلی و تحت راهنمایی مشترک اساتید دکتر رضا غیاثی،دکتر دادخدا غضنفری ودکتر محمدرضا اخگر با موفقیت به اتمام رسانده وبا چاپ مقالات در ژرنالهای معتبر وشرکت در کنفرانسهای علمی به همراه ارائه مقاله دستاوردهای پژوهشی مناسب را به همرا داشته اند.

تاریخ: دوشنبه, جون 15, 2015 - 07:57

جشن فارغ التحصیلی جمعی از دانش آموختگان مقطع کارشناسی رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور هیات رئیسه، اساتید علمی، اصحاب رسانه و جمعی از مسئولان و خانواده‌های فارغ‌التحصیلان در تالار علامه حلی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، سیدمحمدرضا حسینی‌طباطبایی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به حاضران در این مراسم و ابراز خوشحالی به خاطر حضور در این مراسم فرهیخته عنوان کرد: جشن فارغ‌التحصیلی آغاز مرحله‌ی جدیدی در جاده زندگی است که راهنمای سمت و سوی حرکت شما در راستای رشد و توسعه می‌باشد.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 15:15

براي دانلود بر روي لينك كليك راست نمده گزينه Save As Target  يا Save Link As كليك نمائيد :

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 10:04

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان: نخستین همایش تجلیل از پیشگامان، خادمان و تلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان صبح پنج شنبه 21 خرداد با حضور سید طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کشور، ذاکر مشاور اجرایی دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد کشور، عباسعلی نورا دبیر شورای نمایندگان تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاداسلامی،محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، حجت الاسلام محمدرضا طباطبایی موسس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، بابک آل طه رئیس واحد کرمان،حجج اسلام والمسلمین تارم وانصاریان روسای قبلی و فعلی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در د

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 09:16

به گزارش خبرنگار آنا از کرمان : اولین شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی استان کرمان با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و اعضای شورای راهبردی در کرمان برگزار شد.
در این شورا، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به تبیین اهداف و شرح وظایف شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی پرداخت.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:14

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به وضعیت حجاب در دانشگاه‌ها گفت: باید ابتدا فرهنگ و هویت به رسمیت شناخته شود و سپس هدایت صورت گیرد؛ هیچ شخصی را نباید از دایره دین بیرون کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام دکتر سید طه هاشمی عصر امروز در نخستین جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: حوزه فرهنگی در گذشته در دانشگاه بسیار ناقص بود، در حال حاضر توانسته ایم حقیقت وجودی فرهنگ را با توجه تعریف جایگاه های مناسب معنا و مفهوم بخشیم.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:13

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد فرصت به بهترین شکل ممکن سرمایه های انسانی را جذب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، امین رضا کمالیان در نخستین جلسه شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در برابر تهدیدات خارجی دشمنان ملت و میهن عزیزمان با تربیت نخبگان در داخل کشور، ضمن ایجاد فرصت های برابر داخلی به بهترین شکل ممکن به مقابله با آنها پرداخت و از خروج نخبگان جلوگیری کرد و توانست نقش ارزنده در جذب سرمایه های انسانی کشورمان داشته باشد.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:13

 

دبیر شورای نمایندگان تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، ثبات مدیریتی، تقویت نقش مردم و حفظ منابع مالی در خود دانشگاه را از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، عباسعلی نورا در نخستین همایش تجلیل از پیشگامان، خادمان و تلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در تالار حافظ واحد کرمان با تاکید بر اینکه افرادی خون دل خورده اند تا این دانشگاه به ثمر رسیده است، افزود: بزرگترین مشکل ما در دانشگاه آزاد اسلامی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است که انتظار می رود آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده برای آن چاره اندیشی کنند.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:12

 

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین اقدامات این دانشگاه را توسعه تحصیلات تکمیلی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر بیش از 900 هزار نفر متقاضی در دوره کارشناسی ارشد و بیش از 500 هزار نفر متقاضی تحصیل درمقطع دکتری داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام دکتر سید طه هاشمی صبح امروز (پنجشنبه) در نخستین همایش تجلیل از پیشگامان، خادمان و تلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان که در تالار حافظ واحد کرمان برگزارشد، گفت: امروز بیش از 400 هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که می تواند پذیرای دانشجویان باشد.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:08

مدیر کل دفتر توسعه شبکه‌های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در استان سیستان و بلوچستان، آزمایشگاه را آغاز راه اقتصاد دانش‌بنیان و تبدیل علم به ثروت برشمرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، علیرضا ایران‌بخش ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به راه‌اندازی دفتر توسعه شبکه‌های آزمایشگاهی اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با دارا بودن بیش از 11000 آزمایشگاه و کارگاه مجهز در کل کشور، دستگاه‌ها و امکانات خوبی برای استفاده بهینه در اختیار دارد.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:06

حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری اساتید روانشناسی این واحد دانشگاهی، اولین شماره مجله «مشاور» را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، مجله مشاور به مدیر مسئولی دکتر حمیدرضا مبصر و سردبیری عصمت جوادیان، منتشر شد.

در این نشریه مطالب علمی و تخصصی و مقالات تخصصی استادان و اعضاء هیات علمی واحد زاهدان آمده است؛ گفتنی است این مجله در راستای کمک به دانشجویان و دیگر اقشار دانشگاه و جامعه منتشر شده و انتظار می‌رود انتشار مستمر آن باعث رشد و ارتقاء سطح علمی و معنوی دانشجویان، اساتید، کارکنان و خانواده‌های آن‌ها باشد.

 

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:04

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با تاکید بر حفظ فرهنگ، هنر و زبان فارسی گفت: توجه به همه لهجهها، زبان‌ها، سنن، اقوام و خرده فرهنگهای ایران زمین در راستای حفظ زبان فارسی است و دانشگاهها باید به عنوان مراکز فکر و اندیشه با برنامه ریزی دقیق، در حفظ دستاوردهای فرهنگی و هنری کوشا باشند.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:03

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان درباره چابک سازی واحدهای دانشگاهی استان کرمان و تجمیع آنها به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: تاکنون سه واحد دانشگاهی در استان کرمان تجمیع شده است که این سه واحد در واحدهای جیرفت، کهنوج و شهرکرمان ادغام شدند تا جلوی زیان دهی آنها گرفته شود این کار جهت تقویت و چابک سازی دانشگاه انجام شده است. به طور مثال برخی واحدها بعضی از رشته‌ها را ارائه نمی‌کردند اما زمانی که با واحدهای دانشگاهی بزرگتر تجمیع شدند امکان ارائه رشته‌های تحصیلیشان نیز بیشتر شد.

تاریخ: شنبه, جون 13, 2015 - 08:02

هشتمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان عصر روز گذشته در سازمان مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، جلسه هیأت امنای استان کرمان با حضور علی اصغر رستمی ابوسعیدی (نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان)، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری (معاون پارلمان رئیس جمهور)، دکتر بابک آل طه (رئیس واحد کرمان) و دیگر اعضا برگزار شد.

جلسه با قرائت دستور کار شروع و 13 بند مندرج درآن به بحث گذاشته و بررسی شد که نتایج آن به شرح زیر به تصویب اعضا رسید.

تاریخ: چهارشنبه, جون 10, 2015 - 07:49

تیم والیبال دانشجویان واحد زابل در مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که به میزبانی واحد زاهدان برگزار شد با پیروزی در فینال مقابل تیم والیبال واحد زاهدان، قهرمان این دوره از مسابقات شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این دوره از مسابقات که با شرکت هفت تیم از واحدها و مراکز دانشگاه های آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد تیم های واحد زابل، زاهدان و ایرانشهر به ترتیب به عنوان های اول تا سوم دست یافتند.

تاریخ: چهارشنبه, جون 10, 2015 - 07:48

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره بهلزوم آشنا نمودن نسل جدید جامعه با آرمان های بنیانگذار کبیر  انقلاب اسلامی گفت:تبیین اصول و سیره عملی امام خمینی (ره) در دانشگاه یک امر ضروری است و عدم توجه اساتید در دانشگاه ،تحریف این میراث گرانبها  را به همراه خواهد داشت.

تاریخ: چهارشنبه, جون 10, 2015 - 07:48

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در راستای لزوم اشاعه و نهادینه کردن فرهنگ دینی در دانشگاه و جامعه گفت: بهبود بخشیدن و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه  باید در راس امور قرارگیرد و مسولان امر بایدجدیت واهتمام بیشتری به این  مساله  مهم داشته باشند.

تاریخ: سه شنبه, جون 9, 2015 - 14:56

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان عصر روز دوشنبه هفدهم خردادماه از برگزاری همایش تجلیل از پیشگامان وتلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در روز بیست ویکم خردادماه سال جاری  در محل تالار حافظ واحد کرمان خبرداد.

تاریخ: شنبه, جون 6, 2015 - 10:18

معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از احراز رتبه برتر دانشجویان این واحد دانشگاهی در هفتمین المپیاد علمی دانشجویی در حیطه استدلال بالینی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، فرزانه خادم‌ثامنی گفت: کسب رتبه برتر دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که اولین ورودی‌های پزشکی این دانشگاه هستند در المپیاد پزشکی در حیطه استدلال بالینی، برگ زرین دیگری افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در کارنامه‌ی درخشان این دانشگاه در منطقه استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.