می 2015

تاریخ: یکشنبه, می 31, 2015 - 08:20

 

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با حضور در سالن های برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بندرعباس از نزدیک در جریان نحوه و چگونگی برگزاری این آزمون قرار گرفت.

دکتر محسن دهقانی در حاشیه بازدید از حوزه های امتحانی خواهران و برادران با ابراز رضایت از امکانات فراهم شده جهت برگزاری این آزمون به خبرنگار آنا گفت: وجود فضای دل انگیز و امکانات تهویه مناسب قابل تحسین است و امید است این فضای مطلوب رضایت داوطلبان عزیز را جلب کند.

تاریخ: یکشنبه, می 31, 2015 - 08:19

 دکتر محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با حضور در حوزه های امتحانی واحد کرمان از روند انجام این آزمون در استان ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، وی با توجه به سیاست دانشگاه آزاد اسلامی بر کیفیت و توسعه تحصیلات تکمیلی گفت: برای ایجاد مراکز رشد و دانش بنیان باید توسعه تحصیلات تکمیلی به موازات هم حرکت کنند تا شاهد رشد و شکوفائی علم و تولید باشیم.

تاریخ: یکشنبه, می 31, 2015 - 08:17

جشن فارغ تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار ورودی 90 در سالن آمفی تئاتر این واحد با حضور رئیس دانشگاه، معاون اداری مالی، معاون دانشجویی و اساتید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، محمدحسین یاراحمدزهی با خیرمقدم به دانشجویان و خانواده، اساتید و همکاران گفت: وقتی دانشجویان فارغ‌التحصیل می‌شوند و یک مقطع تحصیلی به اتمام می رسد، اولا این پایان راه نیست بلکه این آغاز یک راه و شروع یک مسئولیت سنگین‌تر است.

تاریخ: یکشنبه, می 31, 2015 - 08:17

هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس از خانواده‌ی شهدا و جانبازان دیدار کردند.

تاریخ: یکشنبه, می 31, 2015 - 08:16

با تلاش روابط عمومی و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، مراسم شب شعر (باران نور) در تالار علامه حلی این واحد دانشگاهی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، دراین مراسم با حضور عباس باقری، شاعر کشوری و شعرای طراز اول استان به مناسبت اعیاد شعبانیه و سالروز فتح خرمشهربرگزار شد، دانشجویان و میهمانان به خوانش شعر پرداختند.
باقری در بخش اول اشعاری در مدح امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع)  و در بخش دیگر به شعرخوانی پیرامون عظمت شاهنامه فردوسی پرداخت.

تاریخ: شنبه, می 30, 2015 - 08:05

 

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر واحد کهنوج با حضور معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، ریاست واحد، معاونین، ریاست بنیاد شهید شهرستان، رئیس دانشکده منوجان و جمعی از دانشجویان شاهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس واحد کهنوج در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: برای حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر باید با نگاهی ویژه و جامع تمام زوایای آموزشی، تربیتی و روحی دانشجویان بررسی و اقدامات جدی در تمامی حوزه‌ها صورت پذیرد.

تاریخ: شنبه, می 30, 2015 - 08:04

جشن فارغ تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار ورودی 90 در سالن آمفی تئاتر این واحد با حضور رئیس دانشگاه، معاون اداری مالی، معاون دانشجویی و اساتید برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا، محمدحسین یاراحمدزهی با خیرمقدم به دانشجویان و خانواده، اساتید و همکاران گفت: وقتی دانشجویان فارغ‌التحصیل می‌شوند و یک مقطع تحصیلی به اتمام می رسد، اولا این پایان راه نیست بلکه این آغاز یک راه و شروع یک مسئولیت سنگین‌تر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار عنوان کرد: شما به عنوان عضوی از خانواده عظیم دانشگاه آزاد اسلامی تا همیشه خواهید بود و باید در این زمینه احساس مسئولیت کنید.

تاریخ: شنبه, می 30, 2015 - 07:56

با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و جمعی از مسؤولان جزیره هرمز آیین تودیع و معارفه رییس اسبق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی این مرکز دانشگاهی برگزار شد.
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان در این مراسم ،ضمن برشمردن دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خدمات این دانشگاه در تمام عرصه ها ستودنی است و همین بسکه این دانشگاه 35 درصد بار آموزشی، پژوهشی و علمی کشور را به دوش کشیده وبه عنوان نهاد افتخار آفرین جمهوری اسلامی مطرح است.

تاریخ: شنبه, می 23, 2015 - 14:39

برای دریافت بر روی لینک کلیک راست کرده گزینه Save Link As را زده و فایل مورد نظر را بر روی سیستم خود ذخیره نمائید سپس اقدام به باز کردن نمائید.

تاریخ: سه شنبه, می 19, 2015 - 08:30

اسلام مکتب علم، تئوری و منطق است که  هم پای معنویت و آخرت، دنیا و چگونگی اداره آن را را نیز تبلیغ می کندکه متاسفانه متفکرین اسلامی تئوری های مکتب اسلامی را برای حل مشکلات جامعه و اداره مطلوب آن  به خوبی تبیین نکرده اند.

به گزارش روابط عمومی واحد زابل، مراسم جشن مبعث پیامبر(ص) با حضور مسئولین شهرستان زابل در سالن همایش شهید سید محمد تقی حسینی طباطبایی توسط کانون ها و تشکل های اسلامی دانشجویان واحد زابل با اجرای برنامه های متنوع   بر گزار گردید.

تاریخ: سه شنبه, می 19, 2015 - 08:29

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان؛ دکتر علی اصغررستمی ابوسعیدی مشاور وزیر علوم تحقیقات وفناوری و نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در جنوبشرق؛ در پیامی بیست وهفتم اردیبهشت ماه روز روابط عمومی وارتباطات وهفته روابط عمومی را تبریک گفت.

تاریخ: سه شنبه, می 12, 2015 - 11:13

تیم دانشجویی سازه‌های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان با درخشش در مسابقات دانشگاه رازی کرمانشاه موفق شد با کسب عنوان قهرمانی حدنصاب تازه‌ای در گرایش راندمانی از خود برجای بگذارد.

دانشجوی عمران واحد کرمان و سرگروه تیم دانشجویی سازه‌های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، سطح مسابقات را به دلیل تعدد تیم‌های شرکت‌کننده و حضور قطب های عمران در مسابقات بسیار خوب ارزیابی و اظهار کرد: بیش از ۵۰ تیم از دانشگاه های ۲۰ استان کشور در این مسابقات شرکت داشتند.

تاریخ: سه شنبه, می 12, 2015 - 11:13

 

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان حراست سازمان مرکزی دانشگاه و استان و همچنین روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان عباس، جعفریان به عنوان سرپرست جدید حراست واحد کرمان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این مراسم از بیش از دو دهه تلاش محمدرضا عربی در دانشگاه آزاد اسلامی و بیش از سه دهه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان بازنشستگی نائل و از وی تقدیر و تجلیل به عمل آمده و عباس جعفریان به عنوان سرپرست جدید حراست واحد کرمان معرفی شد.

تاریخ: سه شنبه, می 12, 2015 - 11:12

نگارخانه حافظ دانشگاه آزاد اسلامی کرمان میزبان برگزاری ی از آثار گرافیک و نقاشی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان است.

تاریخ: سه شنبه, می 12, 2015 - 10:57

جشن الفبا با حضور دانش آموزان پیش دبستانی،  پایه اول ابتدایی مدارس سماء، والدین و مربیان در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با اجرای برنامه های شاد و مفرح برگزار شد.

تاریخ: سه شنبه, می 12, 2015 - 10:57

امام جمعه شهرستان نیکشهر در دیدار جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نیکشهر علم آموزی، یاد دادن تفکر و آموختن رفتار و اخلاق را سه عنصر اصلی حرفه شریف و افتخارآمیزاساتید خواند و افزود: حمایت همه جانبه از دانشگاه، سرمایه گذاری مؤثر برای آینده درخشان فرزندان ملت و پیشرفت پرشتاب مادی و معنوی ایران عزیز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام لطفیان سرگزی در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم به اساتید حاضر بیان کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با نشاط، انقلابی و متدین هستند و توجه داشته باشیم نگاه سیاسی، حزبی و جناحی به دانشگاه  سمّ است.

تاریخ: سه شنبه, می 12, 2015 - 10:57

فرماندار شهرستان چابهار در مراسم بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار با اشاره به مسئولیت سنگین دانشگاه در مسیر تعالی جامعه و کاربردی کردن علم و دانش گفت: دانشگاه محل تبدیل علم به محصول است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، احمدعلی موهبتی ضمن تبریک روز معلم به اساتید و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در زمان تاسیس با یک هدف ویژه رقم خورد و آن هدف جلوگیری از خروج جوانان مشتاق به تحصیل بود و خوشبختانه این مجتمع آموزشی موفق شد کارنامه درخشانی در راستای توسعه جامعه داشته باشد.

تاریخ: چهارشنبه, می 6, 2015 - 09:56

مهندس یاسر هاشمی رفسنجانی رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در جمع دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی زرند ضمن تسلیت وفات حضرت زینب کبری (س) هفته بزرگداشت مقام معلم را پاس داشته و با اشاره به بخشی از زندگی استاد شهید مرتضی مطهری سوابق علمی این استاد ارجمند را یکی از اسناد پرافتخار جهان اسلام دانست و تاکید کرد: که وظیفه همه ماست که در راه انتشار آن گام برداریم.
هاشمی گفت: فرهنگ دینی، اسلامی، قرآنی ما وظیفه تجلیل از اساتید و معلمان را به دوش ما نهاده است تا جایی که امیر مومنان علی (ع) می فرماید: هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خود ساخته است.  

تاریخ: چهارشنبه, می 6, 2015 - 09:56

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با تاکید بر بسترسازی مناسب جهت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان گفت: به اجرایی رساندن برنامه های فرهنگی مطلوب با ایجاد بسترهای مناسب امکان پذیر است.

تاریخ: چهارشنبه, می 6, 2015 - 09:54

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در جلسه هم اندیشی کارکنان و اساتید گفت: اندیشه‌ای که جامعه را هدایت می‌کند توسط معلمین به جامعه القا می‌شود وترویج اندیشه سازنده  میسر نمی‌شود مگر اینکه معلمین تزکیه را مقدم بر علم بدانند

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، جلسه هم اندیشی کارکنان و اساتید مقیم و مدعو با هئیت رئیسه به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز معلم در واحد زابل برگزار شد.

تاریخ: سه شنبه, می 5, 2015 - 09:24

بدینوسیله از ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی؛اعضای هیات امنا ؛معاونان؛مشاوران؛مدیران؛نمایندگان تام الاختیاراستانها؛ائمه جمعه استان کرمان ؛ معاونان هماهنگی جنوبشرق؛روسای واحدها ومراکز دانشگاهی ؛ نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و عموم دانشگاهیان دولتی وغیردولتی و بزرگواران ارجمندی که در مصیبت وارده(درگذشت سید نصرت الله معین زاده میرحسینی ) ؛ اینجانب را از طریق حضوری؛تلفنی ویا ارسال پیام مورد لطف  و عنایت قرار دادند؛صمیمانه سپاسگزارم.

دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی
نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی

 

 

تاریخ: سه شنبه, می 5, 2015 - 09:09

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در اولین جلسه شورای پژوهشی در سال 1394 از راه‌اندازی و تصویب مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، امین‌رضا کمالیان ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه و تبریک میلاد با سعادت امام علی (ع) و روز معلم گفت: حوزه پژوهشی موظف است در راستای مأموریت‌های اساسی دانشگاه به خوبی انجام وظیفه کند.

تاریخ: یکشنبه, می 3, 2015 - 10:18

انتخابات کانون‌های مهدویت، ادبی، هنرهای تجسمی و هلال احمر و همچنین تشکل‌های سیاسی انجمن اسلامی و جامعه اسلامی دانشجویان با حضور اعضا و نامزدهای شورای مرکزی در واحد زابل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان: محمد مجوزی در جمع دانشجویان گفت: انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی بال‌های یک دانشگاه برای اوج گرفتن در فعالیت‌های فرهنگی هستند و در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی همواره سعی کرده زمینه فعالیت دانشجویان را در انجمن ها و تشکل های سیاسی فراهم کند.

تاریخ: یکشنبه, می 3, 2015 - 10:18

امام جمعه زابل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی محل رشد بزایمان است که در اقصا نقاط کشور باعث امید در دل جویندگان علم شده است و رمز پیروزی و  موفقیت ها ی به دست آمده مدد الهی بوده است.

تاریخ: یکشنبه, می 3, 2015 - 10:15

دانشجوی عمران دانشگاه آزاد  اسلامی واحد سراوان در بخش سامانه‌های حمل و نقل هوایی با اختراع هواپیمای عمود پرواز دوزیست موفق به کسب مدال طلا و دیپلم افتخار اختراعات خانه بین‌المللی علم و فناوری و تکنولوژی‌های نوین کشور روسیه شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، عبدالاحد پاکباز با اختراع هواپیمای عمود پرواز دوزیست توانست دیپلم افتخار و مدال نقره اختراعات ژنو کشور سوئیس و دیپلم افتخار کشور قطر را به خود اختصاص دهد.