فوریه 2015

تاریخ: سه شنبه, فوریه 24, 2015 - 13:36

نماینده حقوقی ایران در طرح دعوای ایران و آمریکا با اشاره به اتفاقات به وقوع پیوسته ی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تصمیمات حقوقی ایران در مباحث خارجی در اکثر دوران بر اساس عقلانیت جمعی بوده است.

تاریخ: سه شنبه, فوریه 24, 2015 - 13:34

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: تعداد مقالات منتشر شده از سوی اعضای باشگاه 10 مقاله  ISI،  5 مقاله ISC و 16  مقاله همایش است.

تاریخ: سه شنبه, فوریه 24, 2015 - 13:32

رئیس واحد زابل گفت: این همایش در راستای نقش و جایگاه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در ارتقاع سطح فرهنگی منطقه و تاثیر در رشد و پیشرفت همه جانبه جامعه با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در دانشگاه زابل برگزار می شود

محمد مجوزی در گفتگو باخبرنگار آنا افزود: همایش و کارگاه های آموزشی نقش و جایگاه زن مسلمان در تحکیم وحدت امت اسلامی توسط اتحادیه جهانی زنان مسلمان و اداره کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در زابل برگزار می شود.

تاریخ: سه شنبه, فوریه 24, 2015 - 13:31

مسابقات استانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در رشته‌های شطرنج (خواهر و برادر) تنیس روی میز(خواهر و برادر)، تکواندو و کشتی به میزبانی واحد زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محمدعلی یوسفی گفت: این مسابقات در جهت انتخاب تیم و نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات کشوری در سال 94، با شرکت 60 ورزشکار از سطح استان در واحد زاهدان برگزار شد.

تاریخ: سه شنبه, فوریه 24, 2015 - 13:30

مراسم روز جهانی زبان مادری به همت گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نیکشهر در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این مراسم حجه‌الاسلام و المسلمین لطفیان‌سرگزی امام جمعه شهرستان و مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه، با تبریک دوم اسفند ماه به عنوان روز جهانی زبان مادری، زبان مادری یا زبان اول یک کودک را،بخشی از هویت شخصی، اجتماعی و فرهنگی او دانست که اگر نادیده گرفته شود اثرات سوء و غیر قابل جبرانی را در پی خواهد داشت.

تاریخ: سه شنبه, فوریه 24, 2015 - 13:24

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا : علی اکبر امین، خیر و نیکوکار دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار دیشب به علت بیماری در منزلش درگذشت.
علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت به خانواده ایشان و جامعه دانشگاهی استان کرمان گفت: مرحوم امین خدمات ارزشمند وماندگار زیادی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان انار(استان کرمان) به انجام رسانده؛ به نحوی که بیش از چهل میلیارد تومان صرف زیرساختهای علمی وآموزشی در این شهرستان نموده است.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 23, 2015 - 09:23

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی استان کرمان ؛ پنجاه و نهمين شوراي پژوهش و فناوري استان كرمان با حضور معاون هماهنگي استان و رئيس مركز طرح و برنامه و بودجه دانشگاه و معاونين پژوهش و فناوري واحدهاي استان روز يكشنبه سوم اسفندماه درسالن کنفرانس ستاد هماهنگي کرمان برگزار گرديد.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 23, 2015 - 07:52

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در مراسم برگزاری نمایشگاه عکس سیستان در گذر تاریخ گفت: سیستان را در دوران شکوفایی و بالندگی، امروز فقط می توان در نمایشگاه های عکس دید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل محمد مجوزی اظهار داشت: سیستان سرزمین اسطوره خیز با بیش از 5 هزار سال قدمت و تمدن است  که اثر جهانی شهر سوخته سیستان خود گواه خوبی بر پیشگام بودن سیستانیان در بسیاری از علوم است.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:18

به گزارش خبرنگار آنا ؛ دکتر محمودآقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در گفت وگویی اظهار داشت: 50 رشته جدید امسال در مقاطع ارشد ودکتری و11 رشته در مقاطع کاردانی وکارشناسی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ایجاد شده اند.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:16

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، سیدمحمدرضا حسینی طباطبایی در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی گفت: بسیج از حوزه‌های مهم کشور در راستای اعتلای انقلاب است و این نقش در دانشگاه مهمتر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با اشاره به پتانسیل‌های نسل جوان و اهمیت حضور دانشجویان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی عنوان کرد: بسیج دانشجویی باید شرایطی را فراهم آورد تا دانشجویان با علاقه به این حوزه بپیوندند و همراه با اهداف عالی نظام گام‌های مؤثری بردارند.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:14

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل: محمد مجوزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در گفتگو با روابط عمومی خبر داد: فاز دوم تاکستان انگور یاقوتی واحد زابل احداث شد.

دکتر مجوزی با اشاره به تحقق اهداف کلان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: واحد زابل در راستای کاهش وابستگی درآمد دانشگاه به شهریه دانشجو و دست‌یابی به اهداف کلان این مجموعه عظیم دانشگاهی بیش از دو هکتار از اراضی این واحد را زیر کشت برد و انواع نهال انگور یاقوتی بومی منطقه سیستان که از ارقام زود رس و مقاوم این منطقه می باشد غرس گردید.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:13

اعضای کانون هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس موفق به کسب رتبه برتر، اولین جشنواره قرآن و عترت سازمان هلال احمر استان هرمزگان شدند.
الهام آشیان ،نیلوفر پیش دار وعالیه جمشیدی از دانشجویان و اعضای فعال کانون هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس موفق شدند  دررشته های حفظ آیات و احادیث قرآن رتبه اول این جشنواره از آن خود کنند و به مرحله کشوری راه یابند.
لازم به ذکر است این جشنواره همزمان با سراسرکشور در استان هرمزگان  در دو بخش خواهران و برادران به میزبانی شهرستان بندرعباس برگزار شد که در پایان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:12

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات دانشگاه آزاد اسلامی در کشورتصریح نمود: خدمات این دانشگاه از مجموع خدمات وزارت علوم و بهداشت در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون  بیشتر است .
عباسعلی شهریاری که در جمع روسای باشگاه  پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در واحد بندرعباس سخن می گفت : تولد دانشگاه آزاد اسلامی را یک موهبت الهی خواند که با کمک امام راحل(ره) و مدیریت افرادی دلسوز و توانمند توانست به بالندگی و رشد دست یابد .

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:10

نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در چهارمین جلسه سازمان سخا در واحد بندرعباس  با اشاره به نقش مهم و تاثیر گذاز خیرین در عرصه علمی کشور گفت: اقدامات ارزشمند و خداپسندانه خیّرین و واقفین نیک اندیش در دانشگاه و مشارکت آنها در آموزش عالی،  توسعه علمی استان را به همراه دارد.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:09

معاون پژوهشی و فن آوری  دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تولیدات پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: فعالیت های پژوهشی باید شناسنامه دار ، کارآفرین محور و سرمایه زا باشد و بتواند وارد رقابت در چرخه بازارهای جهانی  شود.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:08

معاون امور مجلس  دانشگاه آزاد اسلامی در پانزدهمین گردهمایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی تکرار غفلت ها و اشتباهات گذشته را در توسعه علم و فناوری جبران ناپذیر و غیر قابل بخشش خواند و گفت : باید در راستای بهبود اشتباهات گذشته گام برداشت و تولید فکر و اندیشه را در حوزه های مختلف بسط و گسترش دهیم تا به توسعه ماندگار و پایا دست یابیم .

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:05

رییس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی  با اشاره بر محور فعالیت های این باشگاه در کشور گفت: توسعه ی این باشگاه بر محور چشم انداز دانشگاه و پیش بینی  بر اساس سند چشم انداز توسعه 1404 جمهوری اسلامی ترسیم شده و حرکت شتابنده خود را شکل داده است.

تاریخ: دوشنبه, فوریه 16, 2015 - 13:04

مرکز رشد واحد های فناور   دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با حضور دکتر ابراهیم واشقانی ـ معاون پژوهشی و فناوری ، حجه الاسلام  والمسلمین علی عسکری ـ معاون پارلمانی  ، دکتر کریم زارع ـ رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ،دکتر محسن دهقانی ـ معاون هماهنگی استان هرمزگان، دکتر مهدی باقری ـ  رئیس واحد بندرعباس  و جمعی از مسؤولان دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسید.

تاریخ: شنبه, فوریه 14, 2015 - 09:01

 به مناسبت ایام  الله دهه مبارک  فجر انقلاب اسلامی همایش کوهپیمایی ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان  دانشگاه  آزاد اسلامی واحد بندرعباس در ارتفاعات کوه های  خوش آب و هوای زاکین  در منطقه سیاهوی بندرعباس برگزار شد.
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های ورزش همگانی  در دانشگاه گفت: بالابردن روحیه نشاط و ایجاد انگیزه در بین  دانشجویان، کارکنان و اساتید از جمله برنامه هایی است که دانشگاه آن را دنبال می کند و قرار است به صورت مستمر در فرصت های مناسب برگزارشود.

تاریخ: شنبه, فوریه 14, 2015 - 08:57

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان: سیدمحدرضا حسینی طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از نمایشگاه دانش‌آموزان مدارس ما بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، دکتر طباطبایی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی مدارس سما با تاکید بر نقش مهم و ارزشی دانش‌آموزان در آینده جامعه گفت: مدرسه نقش بسیار برجسته‌ای نسبت به دیگر عوامل در تعالی اجتماع دارد و در واقع مدرسه به عنوان اولین مکان برای تربیت کودکان، مهمترین محیطی است که شخصیت افراد در را شکل می‌گیرد، مدرسه نخستین محل تعلیم و تربیت و عرصه‌‌ آموزش برای تمام افراد است.

تاریخ: شنبه, فوریه 7, 2015 - 15:08

روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، علی‌اصغر رستمی‌ابوسعیدی نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، امین‌رضا کمالیان معاون هماهنگی استان سیستان و بلوچستان و هیات همراه از واحد زابل بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان

دکتر رستمی‌ابوسعیدی در بازدید از بخش‌هاي مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در زمينه ساخت و ساز مسجد در این واحد دانشگاهی تاکید فراوان کرد و گفت: انجام فعالیت‌های فرهنگی، تشویق و ترغیب جوانان به امور فرهنگی و به خصوص فریضه نماز مستلزم داشتن مسجد و فضای مناسب است.

تاریخ: شنبه, فوریه 7, 2015 - 15:06

 کارگاه آموزش آیین نامه های ارتقا اعضای هیات علمی به همت دفتر مدیریت دانش و توانمند سازی منابع انسانی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان  با حضور مدرس این دوره دکتر هادی ابوالفتحی- رئیس دبیرخانه هیات های ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بندرعباس برگزار شد.

تاریخ: شنبه, فوریه 7, 2015 - 08:30

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در دیدار با  خانواده های معظم شهدای جزیره هرمز اعتبار و حیثیت نظام را مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی دانست و گفت:شهدای هرمزبا ایثارگری و رشادت های خود فضای معنوی خاصی در این جزیره حاکم کرده اند.
مهدی باقری در مراسم تجلیل از خانواده های معظم و معززشهدای جزیره هرمز که با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان ، امام جمعه ومسولان  ادارات این جزیره برگزار گردید با تبریک فرا رسیدن سی و ششمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت:  شهدا ، فرهنگ ایثار و شهادت را از پدران و مادرانی آموختند که ریشه در اسلام ناب محمدی دارد.

تاریخ: شنبه, فوریه 7, 2015 - 08:29

امام جمعه جزیره هرمزدرحاشیه بازدید خود از پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز گفت:پیشرفت زیر ساخت ها و پروژه های  این مرکز با وجود مشکلات خاص حاکم بر جزیره قابل تحسین است.
حجت الاسلام والمسلمین مناقبیان گفت:دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که تا کنون خدمات ارزنده ای به جامعه ارایه نموده و غیر قابل کتمان است.
وی وجود دانشگاه را منشا ء تحول در جزیره دانست و افزود: این جزیره با دارا بودن منابع غنی و پتانسیل های زیاد می تواند با ایجاد مراکز تحقیقاتی و انجام مطالعات از سوی دانشگاهها  متحول شود و در مسیر توسعه قرار گیرد.

تاریخ: چهارشنبه, فوریه 4, 2015 - 09:01

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان: اسدا... بادامچیان عضو حزب مؤتلفه اسلامی در جمع مسئولین، اساتید،‌کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی با تمام انتقادها و تعریف‌ها یک مجموعه بسیار ارزشمند در نظام جمهوری اسلامی است

تاریخ: سه شنبه, فوریه 3, 2015 - 11:00

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان؛ سمینار بستن تراز مالی پایان سال 93 در کرمان با حضور مدیران وکارشناسان مالی واحدها ومراکز دانشگاهی استانهای کرمان وسیستان وبلوچستان در روزهای سه شنبه وچهارشنبه 14 و15 بهمن ماه در حال برگزاری است.

تاریخ: سه شنبه, فوریه 3, 2015 - 10:58

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان:‌ اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامي با حضور بر مزار شهداي گمنام اين واحد دانشگاهي با آرمان‌هاي مقدس نظام تجديد ميثاق كردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، حجه الاسلام و المسلمين محمد راهداري رئيس دفتر فرهنگ اسلامي واحد زاهدان ضمن تبريك آغاز دهه فجر گفت: امروز هر چه داريم از شهداي انقلاب اسلامي است.

تاریخ: یکشنبه, فوریه 1, 2015 - 13:30

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين‌رضا كماليان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران، با بیان اینکه بیش از 35 هزار دانشجو، اندیشه آزادی و آزادگی را در کنار واژه اسلامی در نقاط مرزی کشور گسترش می‌دهند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامي با 35 هزار دانشجو، یک سوم بار آموزش عالی را در سیستان و بلوچستان برعهده دارد

تاریخ: یکشنبه, فوریه 1, 2015 - 13:27

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: سيدمحمدرضا حسيني طباطبايي رئیس دانشگاه آزاد ‌واحد زاهدان در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: مرکز تحقیقات جرم‌شناسی در استان کلید خورد و با همکاری دادگستری استان در حال طی کردن مراحل اداری آن هستیم.