ژانویه 2015

تاریخ: شنبه, ژانویه 24, 2015 - 08:38

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، علی‌اصغر رستمی‌ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در گفتگو با روابط عمومی، با اشاره به توسعه علمی و پژوهشی استان بعد از اجرای برنامه‌های توسعه تحصیلات تکمیلی و جذب هیات علمی بیان کرد: اين دانشگاه هم اكنون در رقابت با دانشگاه‌های دولتی توانسته است حجم عظيمي از توسعه كمي و كيفي آموزش را به خود اختصاص دهد.

تاریخ: چهارشنبه, ژانویه 14, 2015 - 12:53

مصطفي كريميان اقبال مدیرکل دفتر برنامه‌ريزي و سیاستگذاری امورفناوري وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در بازدید از مرکز رشد و فناوری اطلاعات واحد زاهدان ضمن ابراز خرسندی از همکاری دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد مرکز رشد گفت: با توجه به توسعه و تعالی در همه‌ی زمینه‌ها باید سیستم ایجاد کسب و کار نیز باید مدرن شود و در مراکز رشد باید نظامی باشد که یک فارغ‌التحصیل دانشگاه تبدیل به یک کارآفرین موفق شود.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 12, 2015 - 09:50

مشاور نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان در نشست خود با مسولین و معتمدین و خیرین شهر تاریخی بستک  با هدف تشکیل سازمان خیرین آزاد اندیش در راستای ارتقاء و تحقق اهداف دانشگاه گفت: توسعه و پیشرفت جامعه در گرو نهادینه کردن فرهنگ تعاون در بین مردم منطقه است و باید با رویکرد مردم محوری ،این راه هموار شود.
فلاح کهن با اشاره با جایگاه و تاثیر دانشگاه در توسعه منطقه گفت: تاریخ به خوبی نشان داده  که دانشگاه مبدا تحول هر منطقه بوده و با ورود آن در هرنقطه راه توسعه و پیشرفت هموار نموده است.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 12, 2015 - 09:49

صبح امروزاولین دوره انتخابات شورای مرکزی خانه های مطبوعات کشوربا حضورانتطامی معاون مطبوعاتی  ومحرابی مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ونمایندگانی از خانه های مطبوعات سراسرایران درمحل موسسه مطبوعاتی نشرآوران تهران برگزار شد.
انتظامی در این نشست اظهار داشت: ضرورت دارد تا خانه های مطبوعات کشور با اعتقاد به خرد جمعی در جهت رفع مشکلات صنفی اعضا برآیند و بدون تردید دولت در فرایندی شفاف با تنظیم مقررات در راستای حمایت از تشکل خانه مطبوعات اقدام می نماید.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 12, 2015 - 09:47

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين‌رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در جلسه كارگروه پژوهشي كه در راستاي بررسي عملكرد مركز تحقيقات زمين‌شناسي واحد زاهدان برگزار شد، گفت: يكي از اهداف راه‌اندازي اين مركز افزايش بهره وري از بستر مناسب تحقيقاتي در سطح دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان است.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 12, 2015 - 09:44

بمناسبت میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت ،جشنی با حضور مسوولین ،اساتید و کارکنان واحد بندرعباس در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با گرامیداشت هفته وحدت، از دین مبین اسلام به عنوان دین اخوت و مهربانی یاد کرد و گفت:  تاریخ بیانگر این است که دین اسلام در تمامی دوران منادی صلح و دوستی بوده  و با الهام گیری از دو گوهر گرانبهای قرآن و عترت ، چراغ راه مسلمانان بوده است.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 5, 2015 - 08:23

چهارمین همایش ملی سلامت،محیط زیست و توسعه پایداربا موضوع مسائل زیست محیطی  و تلاش در جهت حفظ زیست کره برای رسیدن به توسعه همه جانبه  در دانشگاه آزاد اسلامی  واحد بندرعباس برگزار می شود.
دبیر چهارمین همایش ملی سلامت ،محیط زیست و توسعه پایداردانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از برگزاری این همایش در اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت :این واحد دانشگاهی با هدف حفظ محیط زیست و به منظور ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهاي زيست محيطي محققان و پژوهشگران این حوزه در راستاي ارتقاء كلان سطح محيط زيست كشور فعالیت های خود را آغاز نموده است.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 5, 2015 - 08:22

دانشجوی دانشگاه ازاد اسلامی واحد بندرعباس از سوی کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی به اردوی این تیم دعوت شد
مسوول تربیت بدنی دانشگاه با اعلام این خبرگفت:حامد زرنگاری از دانشجویان با اخلاق در امر ورزش ،توانست با جلب رضایت کادر فنی این تیم با شایستگی به اردوی تیم ملی راه یابد.
معصومه نخعی گفت:حامد زرنگاری عضو تیم منتخب فوتبال دانشجویی این دانشگاه است و سابقه حضورو بازی در لیگ برتراستان را در کارنامه دارد.
گفتنی است زرنگاری از خانواده کاملا ورزشی است و پدر او از دروازبانان حرفه ای روزهای دور و مربی دروازه بانان  امروز استان هرمزگان است.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 5, 2015 - 08:21

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان در نشست مشترک خود با مسولان دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس  با اشاره به وضعیت اقتصاد کشور و لزوم مدیریت مالی در استان گفت :تربیت نیروی انسانی متخصص و کارامد و تزریق آن به حوزه های مختلف استان موجب می شود تا با مدیریت صحیح و اصولی از نشت احتمالی مالی و کمبود بودجه جلوگیری شود و راه توسعه فراهم گردد.
بهروز اکرمی از دانشگاه و صنعت به عنوان دو بازوی توانمند اقتصاد کشور یاد کرد و گفت:ما زمانی شاهد توسعه و پیشرفت در جامعه می شویم که دو حوزه ی دانشگاه و صنعت در بالاترین سطح قرار گیرند و تعامل علمی خوبی با یکدیگر داشته باشند.

تاریخ: دوشنبه, ژانویه 5, 2015 - 08:17

تیم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیریک با غلبه بر حریفان خود با شایستگی بر سکوی قهرمانی مسابقات دانشجویان  دانشگاههای آزاد اسلامی استان هرمزگان ایستاد.
این دوره از مسابقات با شرکت6تیم بندرعباس ،هرمز ، جاسک، سیریک، میناب و بشاگرد برگزار شد که در نهایت 4 تیم هرمز ،سیریک ،بشاگرد و بندرعباس به دور پایانی راه یافتند که پس از یک هفته رقابت  تیم های هرمز و سیریک به فینال و واحد بندرعباس و بشاگرد در مرحله رده بندی مقابل هم صف آرایی کردند.

تاریخ: شنبه, ژانویه 3, 2015 - 08:50

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ؛محمودآقاجانی معاون هماهنگی استان کرمان صبح روز پنجشنبه یازدهم دیماه؛در شورای روسای واحدهای واحدها ومراکز دانشگاهی استان کرمان اظهار داشت: مناظره های دانشجویی بایستی طبق بخشنامه در واحدهای دانشگاهی برگزار شود.
وی با اشاره به اهمیت کرسی های نظریه پردازی و گرامیداشت مفاخر در هر شهرستان تاکید کرد: تجلیل از شخصیت های بین المللی؛ملی واستانی ومنطقه ای باید در اولویت فعالیت های فرهنگی دانشگاهها قرار گیرد واین مهم اثرگذاری مثبتی همراه با الگوسازی را در جامعه تقویت خواهد کرد.