نومبر 2014

تاریخ: چهارشنبه, نومبر 26, 2014 - 10:19

 به گزارش آنا، دکتر مجتبی علوی فاضل اظهار کرد: داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی سال تحصیلی 95-94 برای شرکت در آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند ازطریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش با ورود به پایگاه اینترنتی «azmoon.org» ثبت نام کنند.

او افزود: برای آگاهی داوطلبان از رشته‌ها و مجموعه‌های امتحانی و همچنین رشته‌محل‌های دایر در این دو مقطع از امروز مورخ 4 آذر ماه 93 فهرست رشته‌محل‌های دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 94 از طریق پیوندهای ذیل در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

تاریخ: چهارشنبه, نومبر 26, 2014 - 10:17

 به گزارش آنا، نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی واحدهای مراکز استان دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور محمد مصطفی دعاگویی سرپرست مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این نشست دعاگویی، با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، گفت: امیدوارم نشست امروز منجر به ارائه پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای هر چه بهتر شدن عملکرد فعالیت‌های روابط عمومی‌های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شود.

تاریخ: چهارشنبه, نومبر 26, 2014 - 10:04

معاون پژوهشی وعلمی بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با  بیان اینکه  نقش بسیج به عنوان زاییده فکر و اندیشه امام راحل(ره) ، توانست  زیر بنای اصلی حرکت های خود جوش و سازندگی را در کشورپایه گذاری،  نهادینه و بیمه نماید تا جهان در حسرت داشتن  چنین نیروی کارآمد، مخلص و متخصص آرزو به دل بماند و به حال ما غبطه بخوردگفت: افتخار ما امروز بسیجی بودن و بسیجی ماندن است .

تاریخ: چهارشنبه, نومبر 26, 2014 - 10:00

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس ، با تجلیل از اندیشه های ناب بسیج گفت: حاکم کردن این گفتمان و تفکر در جامعه علاوه بر اینکه یک وظیفه انقلابی به شمار می رود  بلکه راهی برای بیمه نمودن انقلاب از گزند و آسیب های اجانب و جهانخواران بزرگ است.

تاریخ: سه شنبه, نومبر 25, 2014 - 12:35

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان؛ طی ابلاغ هایی جداگانه از سوی دکتر رستمی ابوسعیدی نماینده دکتر میرزاده؛  اعضای کارگروه بررسی وارزیابی واحدها ومراکز دانشگاه های آزاد اسلامی در استانهای کرمان ؛سیستان وبلوچستان وهرمزگان معرفی شدند.

تاریخ: یکشنبه, نومبر 23, 2014 - 12:05

دومین کنگره علمی امام سجاد (ع) ) با عنوان« جایگاه دعا و مناجات در ترقی شخصیت انسان از دیدگاه امام سجاد (ع) » با حضور دکتر لبیب بیضون از محققان و نویسندگان بنام سوریه وگابریل  جبرئیل داوود  اسقف اعظم حلب واز کشیشان ارتدوکس سوری با حضور استادان و مدرسان دانشگاه  در واحد بندرعباس برگزار شد .
لبیب بیضون ، محقق و نویسنده سرشناس سوری با اشاره به نهضت عاشورا حسینی ، این واقعه عظیم را یک نهضت قلمداد کرد که فراتر از یک انقلاب ، حرکتی مطالعه شده با استراتژی اندیشه و فکر ، تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد  

تاریخ: چهارشنبه, نومبر 19, 2014 - 08:53

 به گزارش خبرگزاری آنا، رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، اقیانوس مردمی را برای انجام کارها ، عمیق، وسیع و ژرف خواند و گفت: هر جا که مردم وارد شوند، کارها را به بهترین نحو انجام  می‌دهند و این دانشگاه بهترین مصداق برای این ادعاست.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عدم وجود زمینه تحصیل جوانان را  برای انقلابی که منادی اسلام بود، زیبنده ندانست و گفت: با امام(ره) مطرح کردیم و ایشان با هوشیاری بالا قبول کردند و فرمودند با توکل بر خدا شروع کنید و من هم حمایت و هم کمک مادی می‌کنم.

تاریخ: چهارشنبه, نومبر 19, 2014 - 08:50

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آنا، ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: 190 نفر از نمایندگان در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری و شورای‌عالی انقلاب فرهنگی از خدمات دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی کردند.

متن این نامه برای رئیس‌جمهوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شده است.

تاریخ: یکشنبه, نومبر 16, 2014 - 10:16

 به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، محمد مصطفی دعاگویی در بازدید از غرفه خبرگزاری آنا در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، درباره بخشنامه اخیر دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ادغام روابط‌عمومی‌ها و دفتر ریاست توضیح داد و گفت: تغییر ساختار سازمانی در هر سازمان و نهاد دولتی و غیر دولتی یک امر مرسوم است و معمولا مدیران ارشد سازمانی برای چابکی بیشتر و نیل به اهداف مد نظر خود، تعییراتی را ایجاد می‌کنند.

تاریخ: دوشنبه, نومبر 10, 2014 - 12:45

رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با مسؤولان و اعضای این باشگاه در واحد بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.
کریم زارع ، با اشاره به جایگاه و نقش مهم و والای پژوهشگران و نخبگان دانشگاهی  دراداره  کشورگفت:عملکرد پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی درپیشبرد اهداف کلان دانشگاه و  کشور ستودنی و قابل تقدیر است.

تاریخ: دوشنبه, نومبر 10, 2014 - 12:44

رئیس واحد زاهدان در گفتگو با روابط عمومي:

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: رئیس واحد زاهدان گفت: عاشورا و هویت عاشورا موضوع کوچکی نیست، یقین آزادگی است.

 سیدمحمدرضا حسینی طباطبایی در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی در گفتگو با روابط عمومي اظهار کرد: عاشورا، صحبت از ابعاد شخصیت، افکار و اندیشه‌هایی است که چندین قرن دنیا را متحول کرد. تاسوعا و عاشورا امری اصیل است که با هر کس که فانی می‌شود و فانی نمی‌شود، متوقف نمی‌شود چون سرشار عشق است، ‌بی‌بدیل و علت و معلولش کاملاً مشخص است.

تاریخ: یکشنبه, نومبر 9, 2014 - 11:03

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان: محمودآقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان صبح روز يكشنبه هجدهم آبان ماه در گردهمایی مسئولان تربیت بدنی واحدها ومراکز دانشگاهی استانهای کرمان ؛سیستان وبلوچستان وهرمزگان گفت: واحدهای دانشگاهی طوری برنامه ریزی نمایند که دانشجویان بیشتری از مسابقات ورزشی استفاده کنند.

تاریخ: دوشنبه, نومبر 3, 2014 - 10:15

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ششمین جلسه هیات امنای استانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بحث توسعه شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد برای مجموعه دانشگاه بسیار حائز اهمیت است، گفت: تا پایان سال 96، 150 مرکز رشد در واحدهای سراسر کشور مستقر خواهند شد.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر دارای 387 شرکت فناور و دانش بنیان است که در 48 مرکز رشد مستقر شده‌اند و آمار این شرکت‌ها باید تا پایان سال 96 به 800 مورد برسد.

تاریخ: دوشنبه, نومبر 3, 2014 - 10:07

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: سيدمحمدرضا حسيني طباطبايي رئيس واحد زاهدان در آستانه فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني در گفتگو با روابط عمومي گفت: عاشورا و هويت عاشورا مسئله كوچكي نيست، يقين آزادگي است، صحبت از ابعاد شخصيت، افكار و انديشه‌هايي است كه چندين قرن دنيا را متحول كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، دكتر طباطبايي افزود: تاسوعا و عاشورا امري اصيل است كه با هر كس كه فاني مي‌شود و فاني نمي‌شود، متوقف نمي‌شود چون سرشار عشق است، ‌بي‌بديل است و علت و معلولش كاملاً مشخص است.

تاریخ: دوشنبه, نومبر 3, 2014 - 10:06

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين‌رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در جلسه هماهنگي روسا و مسئولين حراست واحدها و مراكز دانشگاهي استان تاكيد كرد: هیچ تصمیمی در حراست نباید بر اساس تمایلات شخصی و تعصبات قومی گرفته شود زیرا که ضمن ترویج رفتار تبعیض‌آمیز، جایگاه این نهاد را در اذهان به شدت آسیب‌پذیر می‌کند.

تاریخ: شنبه, نومبر 1, 2014 - 22:34

 حجت‌الاسلام دکتر سیدطه هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با توجه به ایام شهادت سیدالشهدا(ع) اظهار کرد: در راستای اعتلای فعالیت‌های آیینی دانشجویی و ترویج فرهنگ عاشورایی و نیز ارتقا و گسترش عملکرد هیئت‌های مذهبی دانشگاهی در ماه‌های محرم و صفر سال جاری از فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی واحدهای دانشگاهی حمایت‌های لازم صورت می‌پذیرد و این امر مهم در بخشنامه‌ای به نمایندگان تام‌الاختیار ریاست دانشگاه در هیئت امنای استان‌ها، معاونان هماهنگی، دبیران هیئت امنای استان‌ها، ‌واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است.

تاریخ: شنبه, نومبر 1, 2014 - 22:19

عاشورا ؛ روح انقلاب اسلامی ایران : در مورد مساله محرم و عاشورا‚ باید بگویم که روح نهضت ما و جهتگیری کلی و پشتوانه پیروزی آن‚ همین توجه به حضرت ابی عبدالله(علیه السلام) ...

وارث : عاشورا ؛ روح انقلاب اسلامی ایران :

در مورد مساله محرم و عاشورا‚ باید بگویم که روح نهضت ما و جهتگیری کلی و پشتوانه پیروزی آن‚ همین توجه به حضرت ابی عبدالله(علیه السلام) و مسایل مربوط به عاشورا بود. ۱۱/۵/۶۸

الهام امام خمینی از نهضت عاشورا :