سپتامبر 2014

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 30, 2014 - 10:14

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از برگزاری همایش تجلیل از پیشگامان وتلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در اول آبان ماه سال جاری خبرداد.
منصور عالمزاده دبیراین همایش در گفت گویی اظهار داشت: قرار است با همکاری ستاد برگزاری همایش؛ از خدمات ارزنده ی روسا ودبیران منطقه(ستاد هماهنگی) وروسای واحدهای دانشگاهی استان از بدو تاسیس تاکنون که نقشی ماندگار در شکل گیری وپویایی واحدهای دانشگاهی استان کرمان داشته اند ، تجلیل به عمل آید.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 30, 2014 - 09:44

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي ستاد هماهنگي استان سيستان و بلوچستان: امين رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در جلسه معاونين آموزشي و كارگروه آموزشي استان گفت: دانشگاه آزاد اسلامي بر پايه راهبردهاي ملي و فراملي حركت خود را به سوي دانشگاه كارآفرين آغاز كرد.

به گزارش روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان دانشگاه آزاد اسلامي را به عنوان يكي از الگوهاي موفق توسعه آموزش عالي در جهان برشمرد و افزود:اين دانشگاه هم‌اكنون با 500 واحد و مركز دانشگاهي و 5 ميليون دانش‌آموخته 35 درصد بار علمي و پژوهشي كشور را به دوش مي‌كشد.

تاریخ: دوشنبه, سپتامبر 29, 2014 - 09:07

 دکتر امین رضا کمالیان در حاشیه جلسه معاونان آموزشی و کارگروه آموزشی استان به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بر پایه راهبردهای ملی و فراملی حرکت خود را به سوی دانشگاه کارآفرین آغاز کرده است، این دانشگاه یکی از الگوهای موفق توسعه آموزش عالی در جهان است و اکنون با 500 واحد و مرکز دانشگاهی و 5 میلیون دانش‌آموخته 35 درصد بار علمی و پژوهشی کشور را به دوش می‌کشد.

تاریخ: دوشنبه, سپتامبر 29, 2014 - 09:06

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با ارسال پیام تبریک به استادان ، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه  ، آغاز سال تحصیلی جدید را صمیمانه تبریک گفت و برای همه ی فرهیختگان  عرصه علمی کشور آرزوی پیروزی و بهروزی نموده است .

تاریخ: یکشنبه, سپتامبر 28, 2014 - 12:29

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان؛محمدعلی توحیدی فرماندارکرمان صبح روز شنبه ششم مهرماه در دیدار با محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: دانشگاه در جهت کاهش نابهنجاریهای اجتماعی نقش موثری دارد.
وی ضمن تاکید بر مدیریت توانمند دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تحرک وپویایی شایسته ای در دانشگاه آزاد اسلامی در ابعاد علمی وفرهنگی واجتماعی رخ داده و این دانشگاه به نیکویی توانسته در زمینه گسترش علم وفناوری گام بردارد.

تاریخ: چهارشنبه, سپتامبر 24, 2014 - 12:58

 به گزارش آنا،سید محمد ابریشمی نیا معاون اداری مالی دانشگاه آزاداسلامی درباره مهمترین اقدامات انجام شده این معاونت در یکسال گذشته، گفت: اصلاح بخشی از بخشنامه­ های حوزه معاونت اداری و مالی و به ­روز کردن آنها، تلاش برای اصلاح امور مالیاتی و بیمه بازنشستگی کارکنان، تهیه طرح نحوه افزایش حقوق کارکنان (حق تخصص، حق جذب، اضافه کار) و نحوه تأمین اعتبار و کمک به طرح­ های افزایش حقوق اعضای هیأت علمی و راه‌اندازی از مهمترین فعالیت های این معاونت است.

تاریخ: چهارشنبه, سپتامبر 24, 2014 - 12:25

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حمید میرزاده  به مناسبت آغاز سال تحصیلی 93- 94  پیامی  صادر کرد.

در این پیام آمده است: ستاره راهمان خاتم انبیاء محمد مصطفی (ص) می‌فرمود: علم و ایمان دو بال فرشته سعادتند. طلب علم و نشر آن فریضه ایست جاودانه برای انسان که از تولد تا پایان حیات استمرار و جریان دارد.

تاریخ: چهارشنبه, سپتامبر 24, 2014 - 12:24

دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با شرکت مدیریت مدیریت تولید برق استان هرمزگان در راستای کیفی سازی وتوسعه تعاملات آموزشی ،علمی ،پژوهشی ،طرح های تحقیقاتی و مطالعاتی و به منظور بهرمندی از امکانات ،توانمندی ها و ظرفیت های موجود در زمینه های فوق  در زمینه اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک مورد نیاز طرفین، برگزاری دوره‌های تخصصی مورد نیاز ، حمایت  از پایان‌نامه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه در موارد مرتبط با فعالیت شرکت‌های مذکور، گذراندن دوره‌های کارآموزی دانشجویان در این شرکت‌ها  مرتبط با نوع فعالیت و در راستای نوآوری یا حل مشکلات آن شرکت‌ها، برگزاری سمینارها و نمایشگاه‌های تخصصی مشترک، با

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 23, 2014 - 08:53

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان مهم‌ترین و اصلیترین وظیفه دانشگاه را ترویج ارزش‌های اسلامی دانست و گفت: دانشگاه به عنوان مرکز علم و فرهنگ مسئول تبیین و ترویج ارزش‌های دفاع مقدس است.

دکتر امین‌رضا کمالیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با تاکید بر اینکه از ظرفیت‌های فرهنگی در راستای الگوسازی زندگی شهدای انقلاب باید به نحوه احسن استفاده شود، افزود: کار فرهنگی باید اثربخش و نتیجه‌ساز باشد، باید با برنامه‌ریزی فرهنگی صحیح و مناسب ارزش‌های دفاع مقدس محافظت شده و برای نسل جوان و دانشجو به عنوان یک الگوی منسجم ترویج شود.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 23, 2014 - 08:53

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: سيدمحمدرضا حسيني طباطبايي دبير هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان و سرپرست واحد زاهدان گفت: شما دانشجويان عزيز، به عنوان ره‌پويان عرصه علم و پژوهش بايد با تكاپو و كوشش در راستاي سياست‌هاي كلي علم و فناوري كشور گام برداشته تا بتوانيد به عنوان كانون تفكر و قدرت علمي كشور در همه‌ي زمينه‌ها اثربخش باشيد.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 23, 2014 - 08:52

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: سرپرست واحد زاهدان گفت: تببین ارزش‌های دفاع مقدس و الگوپذیری از شهدای انقلاب اسلامی مهم‌ترین اصل در تربیت قشر جوان دانشگاه آزاد اسلامی است.

دکتر سیدمحمدرضا حسینی طباطبایی در گفتگو با روابط عمومي با بیان اینکه دفاع مقدس از برجسته‌ترین افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: قشر جوان و دانشجو باید مجاهدت‌ها و فداکاری‌های شهدای انقلاب را همیشه سرمشق و سرلوحه زندگی قرار داده تا از هجمه‌های دشمن در زمینه‌های مختلف در امان باشند.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 23, 2014 - 08:47

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان؛ فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان دردیدار با محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ظهردوشنبه سی ویکم شهریورماه گفت: دانشگاهیان در مدیریت فرهنگی وهنری مشارکت نمایند.
وی با تبریک هفته دفاع مقدس افزود: با توجه به تفاهم نامه ای که بین دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی نهایی شده قرار است این دو نهاد همکاری متقابلی در بخشهای فرهنگی وهنری وپژوهشی با یکدیگر داشته باشند.

تاریخ: شنبه, سپتامبر 20, 2014 - 14:54

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمود آقاجانی در دومین نشست شورای اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان که در واحد سیرجان برگزار شد، بیان کرد: روابط عمومی به عنوان نخستین عنصر هر سازمان و مجموعه است که می‌تواند نقش آفرینی خوبی داشته باشد و باید گفت آنگونه که بایسته و شایسته روابط عمومی‌ها بوده نتوانسته‌ایم حوزه روابط عمومی را فعال کنیم و موضوع روابط بیش از آنچه که در ذهن است می‌تواند اثربخش باشد و انصافا از توان بالایی که روابط عمومی داشته استفاده نشده است.

تاریخ: شنبه, سپتامبر 20, 2014 - 14:52

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خدمات علی اکبر امین، خیر و نیکوکار واحد انار که چهل میلیارد تومان به این واحد دانشگاهی اهدا کرد از سوی علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان و با حضور محمودآقاجانی معاون هماهنگی استان کرمان، محسن صفریان عضو هیات امنای استان و رییس واحد رفسنجان، خادمی فرماندار شهرستان انار، احمد حسن‌زاده و منتظری رییس و دبیر شورای سیاستگذاری سمای استان؛ حسین شهابی مسئول روابط عمومی ستاد هماهنگی استان، رحیمی و میرزایی شهردار و رییس شورای اسلامی شهر انار و جمعی دیگر از دانشگاهیان و مسئولان محلی شهر

تاریخ: شنبه, سپتامبر 20, 2014 - 12:06

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، علی اصغر رستمی ابوسعیدی در پنجمین نشست هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها گفت: با تدبیر دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و تجمیع 42 واحد علوم و تحقیقات گام‌های مهم و موثری در راستای تقویت هرم هیات علمی این دانشگاه برداشته شد.

تاریخ: پنجشنبه, سپتامبر 18, 2014 - 21:57

 مهندس سیدمحمد ابریشمی‌نیا که میهمان مراسم اختتامیه نوزدهین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد کرمانشاه بود در حاشیه این مراسم با توجه به عملکرد مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی در یکسال اخیر در گفتگوی مشروح با خبرنگار خبرگزاری آنا در پاسخ به این سوال که وضعیت افزایش حقوق و افزایش میزان اضافه کار کارکنان دانشگاه آزاد تا چه مرحله‌ای پیش رفته اظهار کرد: در سه جبهه کاری برای کارکنان اقدام کرده‌ایم که شامل مبنای اضافه کار است که به نظر من بسیار پایین است، البته برای دانشگاه 2 میلیارد تومان بار مالی دارد که در حال بررسی و به نتیجه رسیدن آن هستیم.

تاریخ: پنجشنبه, سپتامبر 18, 2014 - 21:48

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات رئیسه این دانشگاه که صبح امروز با حضور معاونان دانشگاه برگزار شد با بیان اینکه برخی از رسانه‌های خاص خبری، تمام همت خود را وقف نقد عملکرد دانشگاه کرده و در سایه هجمه‌های خبری ناروا چشم بر موفقیت‌های دانشگاه و تلاش‌های صورت گرفته در طول یک سال اخیر و همچنین نحوه فعالیت سایر نهادهای دانشگاهی کشور بسته‌اند، گفت: از این دسته از رسانه‌ها سپاسگزاریم چرا که آنها، مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی را در نیل به اهداف خود مصمم‌تر ساخته‌اند.

تاریخ: چهارشنبه, سپتامبر 3, 2014 - 15:49

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان:‌ امين‌رضا كماليان در جلسه كارگروه پژوهشي استان سيستان و بلوچستان ضمن گراميداشت دهه كرامت گفت: پژوهش ركن اصلي و مادر در دانشگاه است.

به گزارش روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان، دكتر كماليان افزود: دانشگاه و پژوهش دو مقوله جدايي ناپذير هستند، ضامن توسعه و تعالي يك دانشگاه كارنامه پژوهشي آن دانشگاه است، تحقيقات و پژوهش، بايد اثربخش بوده و نتيجه عملياتي و اجرايي داشته باشد.

تاریخ: چهارشنبه, سپتامبر 3, 2014 - 15:43

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين‌رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در جلسه روساي واحدها و مراكز آموزش عالي استان ضمن گراميداشت هفته كرامت گفت: به منظور اجرايي و عملياتي كردن بهتر و مطلوب‌تر برنامه‌هاي اقتصادي و پژوهشي در استان شوراي توسعه اقتصاد و سرمايه‌گذاري راه‌اندازي شد.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 2, 2014 - 15:47

دکتر طه هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با بیان این مطلب افزود: به منظور توسعه و تعمیق فرهنگ ازدواج و استحکام بنیان‌های زندگی اجتماعی و با توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری، دانشگاه آزاد اسلامی در یک اقدام مثبت تسهیلاتی را برای ازدواج دانشجویان در اختیار آنان قرار می‌دهد.

به گفته وی، با دستور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد، معاونت دانشجویی و معاونت اداری و مالی، تمهیداتی را برای همکاری با بانک‌ها جهت ارائه تسهیلات به صورت وام ازدواج به دانشجویان اتخاذ کرده‌اند.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 2, 2014 - 08:32

 مجید معصومی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، فعالیت‌های یکساله معاونت پژوهش و فناوری واحد بافت را تشریح کرد و در ابتدای گفت‌وگوی خود از اهدای بیش از 500 جلد کتاب تخصصی کتابخانه شخصی محمود آقاجانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاداسلامی استان کرمان به کتابخانه واحد بافت ‎ خبر داد.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 2, 2014 - 08:27

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين‌رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در گفتگو با روابط عمومي گفت: مهمترين هدف دانشگاه آزاد اسلامي تعالي و توسعه جامعه است و اين توسعه با ايجاد طرح‌هاي اقتصادي و توليدمحور مهيا مي‌شود.

تاریخ: سه شنبه, سپتامبر 2, 2014 - 08:08

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، پس از اینکه دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به تجمیع واحدها و پردیس‌های علوم تحقیقات کرد، در زمینه صدور مدرک تحصیلی برای دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند و یا فارغ التحصیل شده‌اند، ابهاماتی به وجود آمد که مدیرکل پیگیری‌های ویژه این دانشگاه برای شفاف سازی موضوع توضیحاتی برای دانشجویانی که نگران چگونگی فارغ التحصیلی خود هستند، ارئه داد.