آگوست 2014

تاریخ: سه شنبه, آگوست 26, 2014 - 08:04

 آیین اختتامیه نخستین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز دوشنبه سوم شهریور با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساختمان فرهیختگان آغاز به کار کرد.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی صبح دوشنبه سوم شهریور با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه، دکتر میرزاده ریاست دانشگاه، دکتر لاریجانی قایم مقام ریاست در حوزه علوم پزشکی، معاونین دانشگاه و مسئولان حوزه علوم پزشکی در ساختمان فرهیختگان آغاز به کار کرد.

تاریخ: سه شنبه, آگوست 26, 2014 - 08:00

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين‌رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در گفتگو با روابط عمومي گفت: در راستاي رسيدن به مطالبات رهبري، دانشگاه آزاد اسلامي به دنبال ايجاد منابع جدید و درآمدهاي پايدار برای توسعه اقتصادي در مناطق مختلف كشور است.

تاریخ: دوشنبه, آگوست 25, 2014 - 08:07

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: در اولين روز از هفته دولت تجديد ميثاق با شهدا توسط هيات رئيسه دانشگاه ازاد اسلامي واحد زاهدان انجام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، دكتر سيد محمدرضا حسيني طباطبايي با اشاره به شهداي گمنام اين واحد دانشگاهي گفت: تبيين فرهنگ شهيد و شهادت بايد در راس امور فرهنگي دانشگاه قرار گيرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان خاطرنشان كرد: صفات بارزي چون ايثار و از خودگذشتگي كه از صفات منحصر به فرد شهداي انقلاب اسلامي است است بايد در ميان قشر جوان و دانشجو ترويج شود.

تاریخ: یکشنبه, آگوست 24, 2014 - 09:28

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: رئيس مركز تحقيقاتي علوم زمين شناسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان در جلسه هم انديشي مركز تحقيقات علوم زمين اين واحد دانشگاهي از انعقاد قرارداد انجام دوفقره طرح پژوهشي با شركت سهامي آب منطقه‌اي استان سيستان و بلوچستان و اداره كل راه و شهرسازي جنوب استان (ايرانشهر) خبر داد.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:21

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استان سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت: توسعه و تعالی علمی با مشارکت دانشجو، استاد و کارمند امکان‌پذیر خواهد بود و این توسعه با آگاهى و دانایى جامعه نسبت به فعالیت‌های دانشگاه محقق مى‌شود.

دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی بیان کرد: یکی از وظایف دانشگاه آزاد اسلامی توجه به ساختن بر اساس توان موجود و نیاز منطقه است و فعالیت‌های علمی، پژوهشی و اقتصادی انجام شده از سوی استادان و دانشجویان باید بر حسب نیازسنجی منطقه انجام شود.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:17

معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان هرمزگان، ايجاد فضاي جذاب، فراهم ساختن امكانات مورد نياز و ضروري دانشجو ، تنوع رشته ها با توجه به پتانسيل هر منطقه و ارتقا كيفيت آموزشي و پژوهشي را از سياست هاي مورد تاكيد اين استان اعلام كرد و افزود: بايد شرايط لازم براي جذب دانشجو در همه ي واحد ها و مكراكز استان فراهم باشد.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:16

رييس شوراي سياستگذاري سازمان سما در استان هاي بوشهر و هرمزگان در اولين جلسه شوراي سياستگذاري سما اين استان  كه با حضور اعضا ي جديد برگزار شد گفت :ارتقا كيفيت و ارايه خدمات مهارت محوري و مهارت ورزي رويكرد اصلي اين سازمان است.
غلامرضا يميني گفت:تنفيذ و واگذاري اختيارات و تمركز زدايي از مركز از سياست هاي تاثير گذار و به موقع دكتر مير زاده است كه در مجموعه دانشگاههاي استان با تاسيس هيات امنا و در سازمان سما به صورت شوراي سياست گذاري صورت گرفت.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:15

با حضور نماینده رئیس دانشگاه آزاد در جنوب و جنوب شرق کشوربرگزار شد
مراسم تودیع و معارفه سرپرست واحدهای تجمیع شده  بندرعباس و پردیس علوم وتحقیقات هرمزگان
با حضور نماینده رئیس دانشگاه  آزاد در جنوب و جنوب شرق کشور، معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان ،امام جمعه موقت بندرعباس ،نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ،معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ،برخی از اعضای هیات امنا و اساتید و مسؤولان دانشگاه  ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست واحدهای تجمیع شده  بندرعباس و پردیس علوم وتحقیقات هرمزگان برگزار شد.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:11

به گزارش ایرنا، دکتر ˈعلی اصغر رستمی ابوسعیدیˈ روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در طول فعالیت خود خدمات ارزنده ای به جامعه علمی کشور ارائه داده است به طوری که از مجموع 10 میلیون دانش آموخته دانشگاه های کشور بعد از پیروزی انقلاب تاکنون سهم دانشگاه آزاد اسلامی پنج میلیون نفر بوده است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در نسل سوم دانشگاهها، کارآفرینی و تولید محوری مورد تاکید قرار دارد دانشگاه آزاد اسلامی نیز با گسترش شرکت های دانش بنیان تمام تلاش خود را در این زمینه بکار گرفته است.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:07

مقام سوم مسابقات کاراته  دانشگاه آزاد اسلامی خواهران که به میزبانی واحد همدان برگزار شد به طور مشترک به تیم های هرمزگان و کرمان رسید
در بخش کمیته در وزن 55- راضیه معماریان از هرمزگان توانست با عبور از رقبای خود مدال طلای این دوره از مسابقات را از آن خود سازد .
این دوره از مسابقات با حضور 185 ورزشکار در قالب 18 تیم از استان های قزوین، تهران، البرز، خراسان شمالی، اصفهان، مرکزی، فارس، خوزستان، بوشهر، قم، کرمانشاه، کردستان، گلستان، گیلان، هرمزگان، کرمان، همدان و لرستان در دو رشته کمیته و کاتای انفرادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار شد.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:06

روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان: براي اولين بار تيم عمود پرواز سيستان وبلوچستان، متشکل از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان در مسابقات بين المللي رقابت هوايي  شركت کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، تیم رباتیک هوایی مکران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان علاوه بر کسب مجوز شرکت در دوره آتی مسابقات و چاپ مقاله مربوطه توانست جایزه اول بهترین یکپارچه سازی سیستم هوایی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید.

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:04

دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهارطی بیانیه‌ای جنایات غزه را محکوم کرد و از جامعه جهانی خواست در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی واکنش جدی نشان دهند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین پرده از جنایات ضد بشری اسرائیل با کشتن کودکان و دانش‌آموزان و بمباران مدارس در مقابل چشم جهانیان نمایان شد.

قبل از این نیز اسرائیل حملات دیگری به بیمارستان‌ها و مساجد صورت داده بود که با سکوت مدعیان حقوق بشر و دول غربی ،عربی اسلامی روبرو شد..

تاریخ: شنبه, آگوست 16, 2014 - 13:00

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سیرجان، دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی در دیدار با رضا طلابیگی رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیرجان عنوان کرد: با توجه به پشتوانه علمی و مالی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان می‌توان سیستم آموزشی مدرن برای دانش آموزان شهرستان راه اندازی کرد که این امر سبب می‌شود بهترین‌های کنکور سراسری را در آینده‌ای نزدیک داشته باشیم.

تاریخ: یکشنبه, آگوست 10, 2014 - 16:00

به گزارش خبرنگار آنا؛ مراسم معارفه داخلی معاون هماهنگی جدید استان کرمان صبح یکشنبه نوزدهم مرداد  در سالن اجلاس ستاد هماهنگی استان کرمان برگزار گردید. در این مراسم آقاجانی خدمتگزاری به مردم و خصوصا جامعه دانشگاهی را افتخاری بزرگ قلمداد نمود و با یادآوری تهدیدهای موجود اظهار داشت: جلب رضایت خداوند متعال و کسب رضایتمندی از مردم شریف جامعه اسلامیمان مهمترین وظیفه مسئولان و خدمتگزاران در نظام اسلامی است.

تاریخ: شنبه, آگوست 9, 2014 - 14:00

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پیام تبریک دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

«خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند؛ خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در بطن جامعه حضور دارند و سلامت فرهنگی و فکری هر ملتی، مرهون تلاش شبانه‌روزی ایشان است.

17 مرداد روز انسان هایی است که در کار ساختن جهانی آگاه و بالنده و به دور از هرگونه ظلم و ستم، سترگ و زیبا، اما سخت نوشتن و پرده برداشتن از ناآگاهی و بی‌خبری هستند.

تاریخ: شنبه, آگوست 9, 2014 - 13:58

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در متن این پیام آمده است:

" 17 مرداد بهانه ای است برای ارج نهادن به تلاش های انسان هایی از جنس عشق و از تبار دانایی.

در هزاره ای که فضای زندگی سرشار است از ابزارها و کار کردهای ارتباطی، مگر می توان روزی را بدون خبرنگار، تصورکرد.

جهان ما بدون آنان کویری تفتیده، سوزان و غیرقابل تحمل است. این نسل عاشق، دنیای آدمیان را آکنده از روشنی، نشاط، تحرک و پویایی می سازند و به زندگی انسان ها هدف و انگیزه می بخشند.

تاریخ: شنبه, آگوست 9, 2014 - 12:05

روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان: امين رضا كماليان معاون هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان در گفتگو با روابط عمومي به مناسبت روز خبرنگار گفت: دنياي امروز يك دهكده خبري است و هر شهروند یک خبرنگار محسوب مي‌شود

به گزارش روابط عمومي ستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان دكتر كماليان افزود: در دنیای ژورنالیست امروز خبرنگار باید فراتر از خبرنگار یک دهه پیش فعالیت نماید و رسالت خود را در امر اطلاع رساني به صورت گسترده انجام دهد.

تاریخ: شنبه, آگوست 9, 2014 - 12:02

 نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های کرمان ، هرمزگان ، سیستان و بلوچستان با اشاره به رشد کیفی دانشگاه ها در کشورهای توسعه یافته ،خواستار  تبدیل دانشگاه های پژوهش محور به دانشگاه های کارآفرین و تولید محورشد و افزود : سه دهه است که دانشگاه های کشورهای توسعه یافته به دانشگاه های تولید محور تبدیل شده اند که ما نیز برای حفظ بقا خود باید حرکت خود را به این سمت سوق دهیم  .

تاریخ: شنبه, آگوست 9, 2014 - 11:46

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان طی حکمی از سوی علی اصغر رستمی ابوسعیدی؛ محمود آقاجانی بعنوان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان معرفی گردید.
گفتنی است وی پیش از این بعنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای بافت و سیرجان فعالیت داشته ودر حال حاضر عضو هیات علمی واحد بافت میباشد.
 

تاریخ: سه شنبه, آگوست 5, 2014 - 14:20

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی‌اصغر رستمی ابوسعیدی در مراسم تودیع و معارفه روسای واحد زاهدان افزود: دانشگاه آزاد با محوریت تولید و پژوهش هم قدم با سایر مراکز نقش به سزایی را در چرخه علمی کشور ایفا می‌کند و با سپری شدن بیش از 34 سال از انقلاب اسلامی 10 میلیون فارغ التحصیل وارد جامعه شده‌اند که از این تعداد 5 میلیون نفر، خروجی دانشگاه آزاد بوده‌اند.

تاریخ: سه شنبه, آگوست 5, 2014 - 14:19

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محسن دهقانی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم که با حضور اساتید، کارکنان و جمعی از مسؤولان شهرستان قشم برگزار شد، اظهار کرد: هر کس نتواند با این حرکت شتابنده دانشگاه به پیش بتازد از قافله توسعه جا خواهد ماند، دهه چهارم حیات دانشگاه آزاد اسلامی، دهه توسعه کیفیت در ابعاد گسترده تجاری سازی و تولید انبوه فراوردهای علمی است، کسب ثروت باید با تکیه بر تولیدات علمی و پ‍ژوهشی صورت گیرد و با توجه به نیاز بازار با تکیه بر بازاریابی دقیق و صحیح اجرا شود.

تاریخ: یکشنبه, آگوست 3, 2014 - 10:30

 به گزارش آنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن این بخشنامه که خطاب به نمایندگان تام الاختیار ریاست دانشگاه در هیأت‌های امنای استانی، معاونین هماهنگی استان ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما صادر شده، آمده است:

تاریخ: یکشنبه, آگوست 3, 2014 - 09:26

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: صبح امروزطی مراسمی در تالار حافظ واحد کرمان و با حضور نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه و مسئولان استان کرمان از زحمات دکتر منظری توکلی ریاست واحد کرمان و دکتر طیاری ریاست واحد علوم و تحقیقات کرمان تقدیر و دکتر بابک آل طه بعنوان رییس جدید این دو واحد تلفیق شده معرفی گردید.