می 2014

تاریخ: شنبه, می 31, 2014 - 14:14

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر اقبالی با بیان این خبر افزود: آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در نوبت صبح امروز شنبه ساعتی پیش پایان یافت.

وی ادامه داد: آزمون ارشد امسال برای شش نوبت برنامه ریزی شد که پنج نوبت آن از روز پنجشنبه تا شنبه برگزار شد .

اقبالی خاطرنشان کرد: نوبت ششم نیز از ساعت 16 امروز برگزار خواهد شد و بدین ترتیب پرونده برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 93 دانشگاه آزاد اسلامی بسته خواهد شد .

تاریخ: چهارشنبه, می 28, 2014 - 09:42

با استعانت از پروردگار متعال، همایش ملی تولید و بهره برداری از انرژهای نو سازگار با محیط زیست در تاریخ 24 مهر سال 1393 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات کرمان برگزار می گردد. این همایش با هدف گسترش دانش فنی و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل نظر و انتقال تجربیات پژوهشگران، ارائه آخرین یافته های پژوهشی، و همچنین تشویق محققان برنامه ریزی شده است.

تاریخ: چهارشنبه, می 28, 2014 - 09:40

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر سیدرضا زیتون نژاد موسویان در دومین نشست روسای واحدها و مراکز سه استان کرمانشاه، کردستان و ایلام به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: « تنها شرط ماندگاری در توسعه همه جانبه، نوآوری است و این مهم باعث جهش می شود، دانشگاهی که ماموریت اش مشخص نیست در آموزش با مشکل مواجه می شود حال با توجه به اینکه نقش دانشگاه ها در دنیا عوض شده ما همچنان نقش تاریخی دانشگاه که همان آموزش است را دنبال می کنیم.»

تاریخ: چهارشنبه, می 28, 2014 - 09:39

کارگاه جایگاه و نقش جامعه دانشگاهی در شرکت ها و موسسات دانش بنیان به میزبانی واحد علوم و تحقیقات کرمان در سوم و چهارم خرداد ماه 1393 در محل دبیرخانه هیات امنای استان کرمان با حضور اعضای هیات علمی دانشگاههای آزاد اسلامی استان کرمان، معاونان و مدیران پژوهشی و کارشناسان دفاتر ارتباط با صنعت و جامعه برگزار شد.در این کارگاه آقای دکتر کی نیا، رییس پارک علم و فناوری استان کرمان به عنوان مدرس اصلی کارگاه بودند و معاونان و نیز شرکت های موفق مستقر در پارک علم و فناوری نیز به ارائه مطالب پرداختند. نظر سنجی پایان کارگاه حاکی از رضایت بسیار بالای شرکت کنندگان در کارگاه است.

تاریخ: یکشنبه, می 25, 2014 - 15:01

 با حکم رییس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر یمینی به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما در استان های هرمزگان و بوشهر امروز در واحد بندرعباس معرفی شد .

 این مراسم با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی ، دبیر کمیته انتصابات و  مدیر کل حراست  سازمان سما کشور ، رییس دانشگاه آزاد بندرعباس ، رییس سازمان آموزش و پرورش استان هرمزگان ، رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما  در بوشهر ، بندرعباس و قشم  ، معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و جمعی از مدیران مدارس سما بندرعباس به میزبانی واحد بندرعباس برگزار شد .

تاریخ: یکشنبه, می 25, 2014 - 14:59

به گزارش خبرنگارآنا، آیین تودیع ومعارفه معاون اداری ومالی دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با حضور رییس واحد ؛اعضای هیات علمی ، کارمندان وجمعی از دانشجویان صبح روز شنبه سوم خردادماه در این واحد دانشگاهی برگزارشد.
مجیدخزایی رییس واحد جیرفت در این آیین ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر سخنانی پیرامون امربه معروف و خدمت رسانی به دانشگاهیان عنوان نمود واز خدمات یعقوب حاتمی معاون اداری ومالی سابق این واحد قدردانی نمود.

تاریخ: یکشنبه, می 25, 2014 - 14:29

به گزارش خبرنگارآنا: علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در جنوبشرق در گفت وگویی اظهار داشت: انتخاب مرکز انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان به عنوان ناشر برگزیده استان کرمان وانتخاب هفت اثر از نویسندگان ومولفان این انتشاراتی باعث سرور وخرسندی شد.
وی افزود: ضمن تبریک این موفقیت علمی وفرهنگی به دست اندرکاران به ویژه ریاست واحد کرمان و مسئولان انتشارات علمی ، امید است سایر واحدهای دانشگاهی نیز در این گونه فعالیتهای علمی وپژوهشی تلاش نمایند.

تاریخ: شنبه, می 24, 2014 - 13:00

حجت‌الاسلام علی عسکری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: بزودی به غیر از اداره کل امور مجلس معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، شاهد فعال شدن اداره کل مقررات، طرح ها و لوایح معاونت پارلمانی خواهیم بود و این مهم می‌تواند نقشی موثر را در روند کاری دانشگاه و تعامل سازنده و اثرگذار با مجلس ایفا کند.

تاریخ: شنبه, می 24, 2014 - 12:17

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، سعدالله نصیری معاون پارلمانی وزارت علوم،تحقیقات وفناوری عصرپنج شنبه یکم خردادماه در نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس وروسای دانشگاههای استان کرمان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی،دارای تجهیزات آزمایشگاهی وکارگاهی بی نظیری است.
وی با اشاره به بازدید ازتجهیزات قابل ملاحظه آزمایشگاهی وکارگاهی واحد کرمان اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی علی رغم اینکه هیچ بودجه دولتی ندارد، نسبت به تربیت دانش آموختگان بسیاری اقدام نموده است.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 15:17

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر عبدالله جاسبی که در جمع بزرگ استادان دانشگاه، فرهیختگان، روسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد در سراسر کشور و دیگر چهره های شاخص سیاسی و فرهنگی حاضر در جشن بزرگداشت سی و دومین سال تاسیس دانشگاه آزاد سخن می گفت، با اشاره به برگزاری جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد در دل این جشن گفت: خوشحالم که امروز در جشن سی و دومین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، شاهد برگزاری جشنواره فرهیختگان این دانشگاه نیز هستیم. فرهیختگانی که در طول سی و دو سال، دانشگاه آزاد را تنها نگذاشتند و همواره، در سخت ترین برهه ها یار و یاور ما بودند.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 15:14

 به گزارش خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان، با حضور بر مزار شهدای گمنام و قرائت فاتحه، برای شهدای دفاع مقدس علوّ درجات را مسألت کردند.

فرمانده کل قوا سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین جانبازان سرافراز حاضر در میدان را مورد تفقد قرار دادند.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 14:48

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر حمید میرزاده در جریان مراسم سی و دومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی با تشکر و قدردانی از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیات عظام و نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: در این روز مبارک جا دارد از همه دلسوزان و بزرگورانی که در روزگار گذشته برای سربلندی دانشگاه آزاد تلاش کردند و امروز در کنار ما نیستند یاد کنیم.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 14:32

 آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در آیین بزرگداشت سی و دومین سالروز تاسیس این دانشگاه، با بیان اینکه خوشحالم از اینکه شاهد این برنامه و جشنواره هستم گفت: سی و دو سال از عمر دانشگاه آزاد می گذرد و این دانشگاه توانسته توفیق خدمت رسانی به مردم را داشته باشد و از این رو من برای همه شما دست اندرکاران این دانشگاه آرزوی موفقیت دارم.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم باغبان خوبی برای این مجموعه که امام خمینی آن را حمایت کردند باشیم تا به اهداف دانشگاه برسیم.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 14:30

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی، سرمایه ملی است

قاسم احمدی لاشکی که از امکانات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی این دانشگاه بازدید کرد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از امکانات بسیار مناسبی برخوردار است.

وی از تلاش های رییس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر قدردانی کرد و از حمایت بیشتر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در راستای توسعه دانشگاه آزاد اسلامی خبرداد.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 13:37

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام مرتضی اشراقی در نشستی در واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی با یادآوری اینکه بر اساس مصوبه شورای عالی راهبردی فرهنگی که ریاست آن را دکتر میرزاده بر عهده دارد مقرر شد هیاتی برای سرکشی و ارزیابی امور فرهنگی به سراسر کشور اعزام شود، بیان کرد: تاکنون از 40 واحد دانشگاهی بازدید به عمل آمده است.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 13:36

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، یکی از اقدامات شایسته و مهم دانشگاه آزاد اسلامی، گسترش علم در اقصی نقاط کشور است که  در طول عمر 32 ساله خود این مهم را به انجام رسانده و حتی دورترین و محروم‌ترین نقطه کشور را در زیر چتر حمایت علمی آموزشی خود قرار داده است به همین مناسبت برآن شدیم تا در آستانه سی و دومین سالگرد راه‌اندازی این دانشگاه، گزارشی از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بشاگرد، محروم‌ترین و دورترین نقطه کشور در استان هرمزگان را منتشر کنیم به به بازخوانی راه اندازی این مرکز بپردازیم.

تاریخ: چهارشنبه, می 21, 2014 - 13:35

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ابراهیم واشقانی در نشست رسانه‌ای این مراسم، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی کاملا ملی است، گفت: به طور حتم در مراسم سی و دومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی همراه با آیت اله هاشمی رفسنجانی و اعضای موسس این دانشگاه، میهمانان ارجمند دیگری نیز حضور خواهند داشت.

وی گفت: مراسم سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد فردا 31 اردیبهشت ماه با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی، اعضای هیات موسس دانشگاه و با حضور جمعی از بزرگان و فرهیختگان  در دو بخش اجرا خواهد شد.

تاریخ: دوشنبه, می 19, 2014 - 11:14

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای استان کرمان؛ طی حکمی به پیشنهاد بابک آل طه معاون هماهنگی استان کرمان وابلاغ ازسوی علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در جنوبشرق ؛ یعقوب حاتمی  به عنوان مدیراداری ومالی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان منصوب شد.

تاریخ: پنجشنبه, می 15, 2014 - 12:50

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان: علیرضا مصدق مدیر کل امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت گوی اختصاصی با خبرنگار آنا در کرمان گفت:بر اساس آیین نامه ی ابلاغی شورای راهبردی امور حقوقی؛که با تدبیر ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در بدو تصدی مسئولیتشان عنوان گردید- شوراهای حقوقی در استانهای کشور با ترکیب نماینده تام الاختیار؛رییس بزرگترین واحد دانشگاهی؛رییس حقوقی واحد دانشگاهی مرکز استان وسه نفر از متخصصان وکارشناسان حقوقی  استان تشکیل خواهندشد.

تاریخ: چهارشنبه, می 14, 2014 - 09:38

به گزارش روابط عمومي دبيرخانه هيات امناي استان كرمان سردار زماني مسئول هماهنگي بسيج دانشگاه آزاد اسلامي در شوراي اداري ومالي جنوبشرق در دبيرخانه هيات امناي كرمان امروز در کرمان گفت: درس آشنايي با دفاع مقدس از ابتكارات دانشگاه آزاد اسلامي بوده ولازم است تا ناگفته هاي دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود.
وی بر ضرورت تبیین معارف اسلامی در دانشگاهها تاکید کرد وافزود:دفاع مقدس در مقایسه با تمام جنگ های بشری الگویی بی نظیر از رشادت و جوانمردی بود و باید همگان حفظ این روحیه را تقویت داده ودر جهت گسترش آن برایند.

تاریخ: چهارشنبه, می 14, 2014 - 09:36

به گزارش روابط عمومي دبيرخانه هيات امناي استان كرمان مهندس ابريشمي نيا معاون اداري ومالي دانشگاه آزاد اسلامي صبح روز چهارشنبه بيست وچهارم ارديبهشت ماه در كرمان گفت: 478 واحد ومركز دانشگاهي در سراسر كشور فعال هستند ولازم است تا روساي واحدها ومراكز دانشگاهي در جهت تحقق واجراي بندهاي بيست وپنج گانه مطرح شده در شوراي مركزي دانشگاه آزاد اسلامي تلاش نمايند.

تاریخ: چهارشنبه, می 14, 2014 - 09:36

به گزارش روابط عمومي دبيرخانه هيات امناي استان كرمان دكتر رستمي ابوسعيدي نماينده تام الاختيار رياست دانشگاه آزاد اسلامي در جنوب شرق صبح روز چهارشنبه بيست وچهارم ارديبهشت ماه گفت: واحدها ومراكز دانشگاهي از محل شركت هاي دانش بنيان و طرح هاي پژوهشي  تا دوازده درصد بودجه سالانه(سه در صد دانش بنیان ونه درصد غیر دانش بنیان) ضرورت دارد درآمد كسب كنند و یکی از ملاک های ارزيابي واحدها ومراكز بر همين اساس خواهد بود.

تاریخ: سه شنبه, می 13, 2014 - 11:23

شورای اداری ومالی استان های سیستان وبلوچستان ؛کرمان وهرمزگان با حضور سیدمحمد ابریشمی نیا معاون اداری ومالی دانشگاه آزاد اسلامی ؛ دکتر علی اصغررستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیاررییس دانشگاه آزاد اسلامی در جنوبشرق و جمعی از همراهان سازمان مرکزی دانشگاه در روزهای چهارشنبه وپنجشنبه 24 و25 اردیبهشت ماه در كرمان برگزار مي شود.

تاریخ: سه شنبه, می 13, 2014 - 11:10

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، سید محمد ابریشمی‌نیا معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه مهدی نصیری مدیرکل امور اداری و منابع انسانی دانشگاه از واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی بازدید کرد.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی در این بازدید با حضور در جمع معاونان، مدیران و مسوولان این واحد دانشگاهی بیان کرد: با توجه به آشنایی دیرینه با دکتر فاضل لاریجانی رئیس واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی که به چندین سال گذشته بر می‌گردد علاقه‌مند بودم تا از نزدیک دستاورد‌های واحد آیت الله آملی را ببینم.

تاریخ: سه شنبه, می 13, 2014 - 11:08

 به گزارش گروه دانشگاه آنا، در آستانه 31 اردیبهشت، سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه، از برگزاری مراسم بزرگداشت این روز خبر داد و گفت: امسال سی و دومین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی است و ما افتخار داریم مراسم بزرگداشت این روز را با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری برگزار کنیم.

تاریخ: سه شنبه, می 13, 2014 - 10:39

به گزارش روابط عمومی واحد سیرجان:محمودآقا جانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان  به همراه جمعی از معاونین  در دیدار با شهردار جدید سیرجان چنین عنوان کرد:خوشحالم که دانشگاه آزاد اسلامی توانایی پرورش مردان بزرگ را دارد چون که جامعه ما نیاز مند به مردان بزرگ است
آقاجانی افزود: واحد سیرجان عضوی از شهرداری است چرا که در چند سال اخیر به نوعی یکی از دانشگاهیان در سمت شهرداری سیرجان بوده اند.
 محبوبی زاده در ادامه نیز اظهار کرد : از استادم آقای آقاجانی  که همانند دوران دانشجویی حامی و پشتیبان دانشجویانش بوده سپاس گذارم.

تاریخ: سه شنبه, می 13, 2014 - 10:38

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نائب قهرمان مسابقات واليبال بین استانی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی شدند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، تيم اعزامي واليبال خواهران از واحد زاهدان به عنوان نماينده دانشگاههاي آزاد اسلامي از استان سيستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی دانشجویان بین استانی دانشگاه آزاد اسلامی شركت كردند.
در اين دوره از مسابقات واحد كرمان مقام اول و واحد زاهدان موفق به كسب مقام دوم شد.

تاریخ: یکشنبه, می 11, 2014 - 15:11

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، پنجاه و نهمین جلسه شورای فرهنگی استان کرمان با حضور رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان، معاون هماهنگی هیئت امنا، روسای دفتر فرهنگ اسلامی و کار‌شناسان فرهنگی واحدهای استان کرمان به میزبانی واحد بافت برگزار شد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در این جلسه با بیان اهمیت کار فرهنگی در تثبیت دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در فضای جنگ نرم علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کار فرهنگی نمود بیشتری پیدا می‌کند که جایگاه رفیع جمهوری اسلامی ایران در جهان بر اهمیت توجه به این مسئله افزوده است.

تاریخ: یکشنبه, می 11, 2014 - 15:01

کسب دو عنوان مقام سوم انفرادی در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی  منطقه ای – کشوری به کشتی گیران دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس رسید .

برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی منطقه ای – کشوری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در استان خراسان جنوبی با حضور تیم های مختلف ورزشی  در این واحد دانشگاهی برگزار شد .

تیم دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با  اعزام کشتی گیران خود در اوزان مختلف این رشته ها ، در این مسابقات حضور چشم گیری داشت .

تاریخ: چهارشنبه, می 7, 2014 - 12:56

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای استان کرمان؛ عملیات بستن حساب های مالی سال 92 در واحدها ومراکز دانشگاهی استان کرمان از شنبه تا سه شنبه 13 تا 16 اردیبهشت ماه با حضورآقايان سعادت؛شمس وفرهمند از سازمان مرکزی؛سركار خانم رفیعی کارشناس مالی دبیرخانه هیات امنای استان و مدیران مالی واحدها ومراکز دانشگاهی در محل دبیرخانه هیات امنای استان به اتمام رسید.
کارشناسان ومدیران مالی در این مدت نسبت به جمع آوری؛تایید؛ تلفیق وتراز مالی تجمیعی واحدها ومراکز دانشگاهی استان کرمان اقدام نمودند.

تاریخ: چهارشنبه, می 7, 2014 - 12:39

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، عباسعلی نورا، امروز در مراسم نکوداشت منصور عالم‌زاده از مدیران و پیشکسوتان دبیرخانه هیات امنای استان کرمان با قدردانی از نگرش مثبت دکتر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های کرمان؛ سیستان و بلوچستان و هرمزگان درخصوص موافقت برگزاری تجلیل از خادمان دانشگاه اظهار کرد: فرهنگ ایرانیان مبتنی بر اخلاق و ارزش بوده و هست.
وی اعتدال، عقلانیت و سلامت را سه رکن مدیریت موفق دانست و تاکید کرد: ضرورت دارد از تجربه و دانش مدیران موفق به عنوان مشاور استفاده شود و دفن تجربیات برای هیچ جامعه‌ای شایسته و زیبنده نیست.

تاریخ: دوشنبه, می 5, 2014 - 12:58

 خبرگزاری آنا: رئیس جمهوری با بیان اینکه معضلات سیاسی را نمی‌توان با شعار حل کرد،گفت: اگر راه حل دارید بیایید بگویید اما نگویید ما به دنبال سازش هستیم.می‌خواهید به جای تعامل با دنیا بجنگیم و خنجر بکشیم؟

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی  (یکشنبه) در آیین تجلیل از استادان و اعضای هیات علمی نمونه کشوری، با انتقاد از وضعیت حاکم بر دانشگاه‌ها،گفت:دانشجویی که از دانشگاه فارغ التحصیل می‌شود، باید سریعا جذب کجا شود؟ در کشور ما مسیر علم و دانش پایانی غم‌انگیز دارد، دانشجو که درسش تمام می‌شود با معضل یافتن کار مواجه است.

تاریخ: دوشنبه, می 5, 2014 - 12:55

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، براساس بخشنامه صادره از سوی سید محمد ابریشمی‌نیا به نمایندگان تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در هیات امنای استانی، معاونان هماهنگی، دبیران هیات امنای استان ها، واحدهاو مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، در آستانه 13 رجب سالروز ولادت حضرت علی(ع) و به منظور بزرگداشت مقام والای پدر و روز مرد و قدردانی از خدمات و تلاش‌های ارزنده کارکنان خدوم دانشگاه و ارزش نهادن به مقام ارزشمند پدر، تمام واحدها و مراکز آموزشی مجاز هستند کارت هدیه به مبلغ یک میلیون ریال را به تمام کارکنان مرد(اعم از هیئت علمی و غیر هیئت علمی) شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی( اعم از رسمی،قر

تاریخ: دوشنبه, می 5, 2014 - 12:24

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از تشکیل کمیته‌های مختلف جهت برگزاری هر چه بهتر این جشن خبر داد و افزود: این جشن با برنامه‌های شاد و متنوع از قبیل موسیقی، تئا‌تر، شعر و سخنرانی همراه است و از خانواده‌های دانشجویان نیز دعوت به عمل خواهد آمد.

تاریخ: دوشنبه, می 5, 2014 - 12:21

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، طه هاشمی با اشاره به تصویب گنجاندن ساعت فرهنگی در شورای راهبردی فرهنگی، اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: بسیاری از اساتید و دانشجویان به دلیل شرکت در کلاس های آموزشی فرصت کافی برای شرکت در برنامه های فرهنگی را ندارند، به همین دلیل پس از ابلاغ بخشنامه ساعت فرهنگی، واحدها به اختیار خودشان می توانند ساعتی را در طول هفته به این منظور در نظر گیرند.

تاریخ: دوشنبه, می 5, 2014 - 12:20

سه کتاب در حوزه شیلات و آبزیان با عناوین ، پرورش خرچنگ دراز آب شیرین ،تنوع زیستی خیار های دریایی و راههای عملی تکثیر و پرورش میگوی آب شیرین از تالیفات و ترجمه های دکتر مازیار یحیوی معاون آموزشی و عضو هیات علمی واحد بندرعباس منتشر شد .

تاریخ: یکشنبه, می 4, 2014 - 12:28

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ؛ طی حکمی از سوی علی اصغر رستمی نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای کرمان؛ هرمزگان وسیستان وبلوچستان ؛ امین رضا کمالیان به عنوان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان وبلوچستان منصوب و معرفی شد.

تاریخ: پنجشنبه, می 1, 2014 - 14:44

رییس دانشگاه آزاداسلامی بخشنامه" شناسایی ظرفیت ها و ایده های آموزشی ثروت آفرین و توسعه محور در دانشگاه آزاد اسلامی" به منظور طراحی و اجرای برنامه های عملیاتی مرتبط با اقتصاد آموزشی را به واحدها و مراکز آموزشی ابلاغ کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری و در راستای اجرای برنامه های اقتصاد دانش بنیان، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک نهاد علمی و دانش محور در نظر دارد برنامه های عملیاتی برای حرکت به سمت توسعه پایدار کشور تدوین و اجرایی کند.

تاریخ: پنجشنبه, می 1, 2014 - 14:43

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با روسای واحدهای دانشگاهی استان تهران، به چارچوب و سیاست های کلی دانشگاه در رابطه با فرهنگ و توسعه اقتصاد دانش بنیان اشاره کرد.

حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه امروز دیدار روسای واحدهای دانشگاهی استان تهران، با اشاره به اینکه چارچوب توسعه، آینده دانشگاه شکل گرفته است، اظهار داشت: اکثر زمینه های اصلی توسعه دانشگاه در ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به تصویب هیات امنای مرکزی، شورای دانشگاه یا هیات رییسه رسیده است.

تاریخ: پنجشنبه, می 1, 2014 - 14:41

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام محمد محمدیان در نهمین همایش جشنواره آموزشی دانشگاهی شهید مطهری با بیان اینکه توجه هر چه بیشتر به موضوع آموزش و ارتقاء کیفیت آن موجب کسب موفقیت های بزرگ در توسعه کمی هدفمند خواهد شد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در آغاز سخنان خود انتقاداتی را به توسعه کمی بی دلیل دانشگاه های پزشکی در کشور کرد و گفت: از 20 سال گذشته تا کنون کسی در خصوص ارتقاء کیفی سخنی جدی بیان نکرده و ما فقط به دنبال توسعه کمی در خصوص دانشگاه های پزشکی هستیم.

تاریخ: پنجشنبه, می 1, 2014 - 14:26

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، این هفته با اهداف ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی درحوزه خوابگاه بین سه عامل، دانشجو، مدیریت خوابگاه و بخش خصوصی، ترویج خوابگاه­سازی به عنوان ارزش اسلامی و نیاز اساسی کشور و اهتمام ملی جهت رفع نیازهای موجود، ترویج و توسعه خوابگاههای غیردولتی و توسعه مشارکت بخش خصوصی در تامین خوابگاه دانشجویی، فراهم کردن بستر لازم به منظور جداسازی خوابگاه‌ها از بدنه دانشگاه‌ها بصورت ساختاری در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، بهره گیری از طرح‌ها و ابتکارهای دانشجویان در اداره خوابگاه‌ها و در راستای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و جلب همکاری ومشارکت م

تاریخ: پنجشنبه, می 1, 2014 - 14:24

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حمید ملانوری در دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان گفت: باید عملکرد خود را از دولت‌محور به مردم‌محور تغییر دهیم و کار‌ها و امور مختلف به کسانی سپرده شود که کاربلد باشند، عمده مشکلات ناشی از این بوده که امور به افراد کاربلد سپرده نشده است و در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی هر جا کار‌ها لنگ می‌زند و ایرادی دارد کسی کار را بر عهده گرفته که تخصص لازم را نداشته است.

تاریخ: پنجشنبه, می 1, 2014 - 14:20

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، علیرضا ممیز‌زاده فارغ التحصیل دانشکده معماری دانشگاه آزاد اسلامی کرمان در دعوتی که از وی به عمل آمده است به عنوان تنها نماینده ایران در نمایشگاه طراحان گرافیک آسیا  و در تاریخ 10 می‌2014 (بیستم اردیبهشت ماه 1393) در دو شهر کره جنوبی برگزار می‌شود؛ حضور خواهد یافت.