آپریل 2014

تاریخ: دوشنبه, آپریل 28, 2014 - 15:05

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام دکتر حمید انصاریان در دیدار تشکل‌های اسلامی و کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت خطاب به دانشجویان و استادان دانشگاه گفت: در بحث فرهنگ نمی‌شود با زور فرهنگ ناب اسلامی را تحمیل کرد، بلکه متولیان فرهنگی دانشگاه باید بستر ساز تفکر قرآن و اسلام باشند.

وی تصریح کرد: تفکر اسلامی باید در دانشگاه‌ها نهادینه شود و دانشجویان ما با تشکیل کانون‌های فرهنگی و هنری به اسلام نزدیک‌تر شوند تا در زندگی خود به سعادت دنیوی و اخروی برسند.

تاریخ: دوشنبه, آپریل 28, 2014 - 15:02

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در جلسه‌ای با  مدیر و کار‌شناسان جهاد کشاورزی شهرستان اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال از طرف مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامیده شده و با توجه به سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید مبنی بر تولید ثروت از فناوری‌های پیشرفته تصمیم به راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان گرفتیم.

دکتر محمود آقاجانی افزود: با توجه به امکانات این واحد شامل 40 هکتار زمین زراعی و موتور پمپ آب شیرین، حوزه کشاورزی بهترین گزینه برای ایجاد شرکت‌های دانش بنیان است.

تاریخ: دوشنبه, آپریل 28, 2014 - 10:21

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نائب قهرمان مسابقات تکواندو بین استانی دانشگاه آزاد اسلامی شدند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، تيم هاي اعزامي كاراته و تكواندو از واحد زاهدان به عنوان نماينده از استان سيستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی دانشجویان بین استانی دانشگاه آزاد اسلامی شركت كردند.

دانشجويان واحد زاهدان در رشته تكواندو با كسب 3 مدال طلا- 1 نقره و 3 برنز موفق به كسب مقام نائب قهرماني اين دوره از مسابقات شدند.

تاریخ: دوشنبه, آپریل 28, 2014 - 09:02

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مسابقات قهرمانی تکواندو دانشجویان بین استانی دانشگاه آزاد اسلامی به مدت سه روز با حضور پنج تیم به میزبانی واحد بندرعباس برگزار شد.

این بازیها با حضور تیم های  استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان،کرمان، یزد و خراسان جنوبی در واحد بندرعباس برگزار شد و در این دوره از بازی‌ها تیم سیرجان که نماینده استان کرمان بود با هشت دانشجوی تکواندوکار در این رقابتها شرکت کرد.

واحد سیرجان تنها نماینده استان کرمان با حضور در این رقابت‌ها توانست با اقتدار قهرمان این دوره از مسابقات شده و جواز حضور در رقابتهای کشوری را دریافت کند.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 27, 2014 - 14:46

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم تاکید کرد: از فعالیت موسسات آموزش عالی و دانشگاه‌هایی که از لحاظ کیفی مطلوب نباشند، جلوگیری می شود.
دکتر سید حسین حسینی در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به روابط عمومي گفت: استان سیستان و بلوچستان با توجه به ویژگی‌هایی که دارد همیشه مورد عنایت مدیران آموزش عالی بوده و ما شاهد توسعه‌ بسیار خوب آموزش عالی در این استان هستیم چنان‌ که این گسترش و این استان باعث افتخار انقلاب است.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 27, 2014 - 14:45

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی از کاهش ۱۰ درصدی وابستگی دانشگاه آزاد اسلامی به شهریه دانشجویان در هر سال خبر داد.
حجت‌الاسلام علی عسکری در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در گفتگو با روابط عمومي اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد هر سال 10 درصد وابستگی خود به شهریه دانشجویان را کاهش داده و جبران این وابستگی از طریق راهکارهایی مثل اقتصاد دانش‌بنیان و مراکز رشد و فناوری و تحقیق انجام می شود.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 27, 2014 - 14:19

 به گزارش روابط عمومی دبیرخانه ؛ طی حکمی از سوی علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان های کرمان؛هرمزگان وسیستان وبلوچستان ؛ بابک آل طه به عنوان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان معرفی و منصوب گردید.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 27, 2014 - 12:44

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ؛ علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای کرمان ٰهرمزگان وسیستان وبلوچستان در مراسم نکوداشت زنده یاد دکتر محمد ابراهیم باستانی پاریزی  عصر چهارم اردیبهشت درتالار شهر کرمان  حضور یافت.
در این مراسم علاوه بر ذکر خاطراتی از استاد باستانی پاریزی ؛ برنامه های متنوع فرهنگی وهنری از جمله موسیقی  به اجرا درآمد ودر پایان از تمبر زنده یاد باستانی رونمایی شد.

تاریخ: شنبه, آپریل 26, 2014 - 15:26

تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ، مقام سوم مسابقات فوتبال واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی  استان هرمزگان را کسب کرد .

مسابقات فوتبال واحد ها و مراکز دانشگاه  آزاد اسلامی هرمزگان به میزبانی اداره تربیت بدنی  دانشگاه آزاد بندرعباس به مدت سه روز در زمین چمن مجتمع ورزشی آموزش و پرورش بندرعباس بصورت دوره ای در نوبت های صبح و عصر برگزار شد .

 در این دوره از مسابقات که 4 تیم دانشگاهی  بندرعباس ، علوم وتحقیقات هرمزگان ، بندرلنگه و هرمز حضور داشتند  .تیم دانشگاه آزاد اسلامی بندرلنگه توانست مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود سازد .

تاریخ: شنبه, آپریل 26, 2014 - 15:22

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی از نگاه رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دکتر میرزاده گفت: خوشبختانه جایگاه روابط عمومی در چارت جدید از «دفتر» به «مرکز» ارتقا یافته است.

تاریخ: شنبه, آپریل 26, 2014 - 10:09

خبرگزاری آنا: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استان ها از برگزاری همایش ملی«فرهنگ در گفتمان ولایت»  با رویکرد مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی طی سال جاری در کرمان خبرداد و گفت: سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به سال « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» مزین گردیده، امتداد تفکرات عالمانه و حکیمانه معظم له بوده که در سنوات  گذشته در قالب شعار سال متجلی شده است.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 24, 2014 - 11:00

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه ،از وب سایت متمرکز هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استانهای سیستان وبلوچستان،کرمان وهرمزگان  به نشانی:  www.iause.ir  صبح روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه توسط علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در جنوبشرق ، رونمایی شد.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 24, 2014 - 09:46

مهدی باقری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در حاشیه بازدید از دفتر خبرگزاری مهر در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار آنا، ارتباط با دانشگاه های حوزه خلیج فارس را مهم ارزیابی کرد و افزود: با توجه به موقعیت استراتژیکی بندرعباس و واقع شدن در شاهراه تنگه هرمز این پتانسیل برای تبدیل شدن به یک قدرت علمی بزرگ در منطقه خلیج همیشه فارس دور از دسترس نیست .
وی از مکاتبات انجام شده با سازمان مرکزی در خصوص مجوز ارتقای واحد بندرعباس به واحد بین المللی خبر داد و گفت :  امید است  تا با موافقت سازمان مرکزی تا  پایان سال جاری این هدف محقق شود.

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 23, 2014 - 13:28
تاریخ: چهارشنبه, آپریل 23, 2014 - 13:23

مسابقات والیبال پسران دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان در واحد رفسنجان

مسابقات والیبال پسران دانشگاه های آزاد استان کرمان  با حضور تیمهایی از واحد های کرمان ،سیرجان،بم وجیرفت به میزبانی واحد رفسنجان برگزار شد که در پایان چهار روز رقابت واحد سیرجان به مقام قهرمانی رسید واحد رفسنجان نایب قهرمان این مسابقات شد و واحد کرمان به عنوان سومی این مسابقات دست یافت.در پایان مسابقات امروز از آقای سرمست سرپرست این مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آمد.

شایان ذکر است در اسفند ماه امسال واحد رفسنجان سومین میزبانی مسابقات ورزشی دختران و پسران استان کرمان را عهده دار بود.
 
 

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 23, 2014 - 13:22

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی پس از زیارت مرقد شهدای انقلاب و دفاع مقدس در بهشت زهرای شهرستان سیرجان، با جمعی از خانواده های شهدا دیدار و گفت وگو کرد.
همچنین دکتر میرزاده با حضور در کنار آرامگاه شهید والامقام "مهدی نصیری لاری" باقرائت فاتحه یاد آن شهید را گرامی داشت.

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 23, 2014 - 13:21

مهندس رضا طالبی زاده، عضو سابق هیات علمی واحد کرمان و از مدیران خدوم و با سابقه شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش درگذشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مهندس رضا طالبی زاده صبح روز دوشنبه 25 فروردین ماه 1393 در سن 56 سالگی در اثر بیماری درگذشت.

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 23, 2014 - 13:06

مدیر کل ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد از همکاری گسترده بنیاد ملی نخبگان در برگزاری چهارمین جشنواره بین المللی مبتکران، مخترعان و نو آوران خبر داد وگفت: بحث تجاری سازی نتایج اختراعات جشنواره از اولویت های دانشگاه به شمار می رود.
 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، داوود ثمری در مراسم افتتاحیه این جشنواره، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان این جشنواره، گفت: برگزاری چهارمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نو آوران بر خلاف دوره های گذشته در سطح بین المللی برگزار شده است.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 20, 2014 - 14:03

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان: علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در سه استان سیستان و بلوچستان،‌کرمان و هرمزگان در اولین جلسه با مسئولین استان سیستان و بلوچستان گفت:‌برای ارتقاء اساتید و بررسی و انتخاب اساتید مجرب و آگاه به دانش روز هیات ممیزه تشکیل داده می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان اولین جلسه نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با روسا و معاونین واحدها و مراکز دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان در تالار علامه طباطبایی واحد زاهدان برگزار شد.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 20, 2014 - 14:01

در این کارگاه آموزشب کلیه مدیران در تمامی سطوح سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی در آن شرکت داشتند ، به مدت 8 ساعت و توسط سرکار خانم دکتر مریم نظری عضو هیات علمی گروه مدیریت دانشگاه تهران و با مدیریت سرکار خانم مهندس رودابه رحیمی در سالن کنفرانس دبیرخانه هیات امنای استان هرمزگان برگزار گردید . مدیران با ابعاد مدیریت تکنولوژی در سطح ملی و دولتی ، ضرورت آشنایی با مبحث مدیریت تکنولوژی و مفهوم مدیریت تکنوۀزی آشنا شدند.
 

تاریخ: یکشنبه, آپریل 20, 2014 - 13:59

دانشگاهی کار آفرین و مؤثر در رشد و توسعه اقتصادی کشور،کسب عنوان دانشگاه برتر در ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی اقشار مختلف جامعه و پیشتاز در تولید علم ،نظریه و اندیشه و ترویج و توسعه دانش و فن آوری در سطح کشور در سطح کشور و منطقه و آسیای جنوب غربی ( شامل خاور میانه و کشور های همسایه ) درافق 1404 و  بهره مندی از  فرصت های آموزشي در زمينه هدف و مأموريت دانشگاه آزاد اسلامی، تا از اين طريق توانايي و دانش غلبه بر چالش‎هاي آينده و تغييرات احتمالي ایجاد شود.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 20, 2014 - 13:57

دانشگاه های آزاد استان هرمزگان در حال حاضر دارای 410 رشته  و 34236 نفر دانشجو  است که عمدتا با توجه به نیاز صنعت افزایش تعداد دانشجو به سمت گروههای فنی و مهندسی منطقی تر است . از لحاظ وضعیت مقطع اصلی اکثر دانشجویان در مقطع کارشناسی پیوسته به تحصیل مشغول هستند. همچنین از نظر هرم هیات علمی 82 درصد از اعضای هیات علمی در مرتبه مربی می باشنند و بایستی با رویکردی به سمت استاد یاری و بالاتر ارتقا یابند .

تاریخ: یکشنبه, آپریل 20, 2014 - 13:54

موقعيت مناسب جغرافيايي استان در مجاور خلیج فارس و دریای عمان و مرز آبی به طول 900 کیلومتر که زمینه مساعدی را برای صادرات و واردات مهیا نموده است و ظرفیت های ارزشمندی را در بخش بنادر و کشتی سازی بوجود آورده است بطوریکه بندرشهید رجایی که در 35 کیلومتر بندرعباس واقع شده در بین 5000 بنادر جهان 44 امین بندر کانتینری جهان و بزرگترین بندر کانتینری ایران است.

 

1.        وجود مجتمع کشتی سازی خلیج فارس، مجتمع کشتی سازی فراساحل، وجود بندر شهید باهنر وصنایع دریایی شهید درویشی از قابلیت های مهم دیگر استان هرمزگان است.

تاریخ: یکشنبه, آپریل 20, 2014 - 13:45

من المومنين رجال صدقوا ماعاهدواالله عليه  فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و مابدلو تبديلا
                                                                                                                                                                                                                     « 23 احزاب »
پيكر مطهر و معظم شهيدان هر جا آرام گيرد ياد مبارك و آرامبخش و بهجت انگيز خود را در فضا  مي پراكند و صفا و صميميت مي آفريند.
مقام معظم رهبري

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 15:08

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: استاندار سیستان و بلوچستان گفت: جهت درمان معضلات، شورایی با عنوان شورای راهبردی توسعه استان تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: جهت درمان معضلات شورایی با عنوان شورای راهبردی توسعه استان تشکیل می شود که بیشتر شورای مشورتی است.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 15:05

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: موسي شه بخش قائم مقام رياست دانشگاه  آزاد اسلامي واحد زاهدان در جلسه مسئولين گزينش واحدها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان گفت:‌ معيار براي گزينش افراد گزينش اخلاقي و فرهنگي است

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 15:00

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان: دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان در مسابقات ورزشي دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان بار ديگر افتخار آفريد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، مسابقات ورزشي در رشته هاي واليبال خواهران و برادران، فوتسال خواهران و فوتبال برادران با ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان در مجتمع ورزشي معلم اين واحد دانشگاهي برگزار شد.

تيم‌هاي شركت كننده در رشته واليبال خواهران دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان- زابل- سراوان- چابهار و مركز نيكشهر بود كه در اين رشته واحد زاهدان مقام اول را به خود اختصاص داد.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:57

"به گزارش خبرنگار آنا" اولین یادواره و سالگرد شهداء گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در روز پنج شنبه مورخ 28/1/93 با حضور مردم ولایت مدار شهرستان جیرفت و دانشگاهيان در محل سایت تحصیلات تکمیلی و در جوار حرم مطهر شهداء گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:52

مجريان محترم طرح‌هاي پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي از تاريخ 1/1/93 ملزم به رعايت دستورالعمل جديد نگارش و تدوين گزارش نهايي طرح‌هاي پژوهشي مي باشند. در اين راستا و به منظور يكسان‌سازي نحوه نگارش گزارش نهايي طرح‌هاي پژوهشي، بخشنامه شماره 369052 مورخ 6/11/92 حوزه معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه به واحدها و مراكز ابلاغ شده است

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:45

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافت، ایجاد 8رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامي بافت را از جمله دستاوردها و فعالیت های این دانشگاه در سال گذشته عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، ساخت و افتتاح کتابخانه شهید کریمی و 3 كارگاه با اعتباري بالغ بر 4 ميليارد ريال، انتشار یک عنوان كتاب و درج 25 مقاله اعضاي هيات علمي، برگزاري 14دوره کلاس ضمن خدمت، تاسيس 8 رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و... از جمله دستاوردها و فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافت در سال 92 است.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:41

 به گزارش خبرنگار آنا، کاظم نعمت اله زاده ماهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند در تشریح اقدامات، دستاوردها و فعالیت های این دانشگاه به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: این واحد دانشگاهی در سال 92 با تلاش های اعضای هیات علمی، اساتید و کارکنان موفقیت های خوبی در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی، آموزشی و ورزشی داشته است.

وی برگزاری سومین همایش زمین شناسی فلات ایران در اسفندماه را مهمترین اقدام پژوهشی سال 92 واحد ذکر کرده و آغاز ساخت سایت کارگاهی و آزمایشگاهی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال از جمله دیگر دستاوردها و فعالیت های این دانشگاه در سال گذشته عنوان کرد.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:40

 استاندار هرمزگان از نحوه  و کیفیت برگزاری  آزمون دکترای  دانشگاه های دولتی  در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بازدید کرد .

جادری در این بازدید ضمن رضایت از امکانات موجود و کیفیت برگزاری آزمون دکترای دانشگاه های سراسری در دانشگاه آزاد بندرعباس گفت : ارتقا کیفیت در برگزاری آزمون ، ایجاد محیطی امن و با آرامش می تواند تاثیرات روحی خوبی بر روی اذهان و افکار داوطلبان این آزمون بگذارد .

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:39

دو دانشجوی دانشگاه آزاد  اسلامی واحد بندرعباس که در رقابت های معرفی و شناسائی برترین های فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده بودند توانستند به اردوی تیم ملی دانشجویان راه یابند .
حمید رضا قاسم پور دانشجوی  رشته کارشناسی امور گمرکی  و آرش مرزبان دانشجوی رشته مهندسی متالوژی مواد  از طرف کمیته فنی مسابقات  دانشجویان کشور که سرپرستی آن را حسین شمس مربی اسبق تیم ملی فوتسال کشور بر عهده داشت به عنوان نفرات برگزیده زیر 20 سال انتخاب و جهت شرکت در اردوی آمادگی و انتخابی  دعوت شدند .

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:37

با حضور محسن هاشمی ،معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی ، مجتمع مرکز رشد واحد های فناور با زیر بنای 700 متر مربع  در دو طبقه  افتتاح شد.
مهندس هاشمی در این سفرکه رییس واحد ، معاونین و جمعی از مدیران واحد بندرعباس وی را همراهی می کردند   از پروژه های در دست ساخت  استادیوم ورزشی ، مجموعه فرهنگی ، ساختمان دانشکده ها ، پژوهشکده دانشگاه و سردرب تازه تاسیس این واحد دانشگاهی بازدید کرد .

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:26

به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام عسکری امام جمعه جیرفت در جمع اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت که با حضور رئیس و دبیر منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی و فرماندار شهرستان برگزار شد ،گفت:خدمتی که این واحد دانشگاهی به مردم منطقه جنوب داشته، بی بدیل و ارزشمند است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از عواملی که باعث پراکندگی این واحد دانشگاهی شده، این است که طرح جامعه توسعه این واحد در گذشته تدوین نشده بود.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:23

 دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از تلاش دانشگاه آزاد واحد زاهدان برای افزایش آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، عیسی ابراهیم زاده دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی یکی از مهمترین وظایف مسئولین دانشگاهی را حل مشکلات دانشجویان دانست.

ابراهیم زاده گفت:‌ امیدواریم دانشجویان ما به دانشجویان عدالتخواه سال 1332 اقتدا کنند و در برابر ظلم و جور و همچنین خیانت به مملکت بایستند.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:17

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ، دکتر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیاررییس دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای سیستان وبلوچستان،کرمان وهرمزگان درآستانه عید نوروزدر پیامی عنوان داشت:خداوند رحمان، نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانترا به رسم آغاز به خالق توانا سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهننوروز باستانی - که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق ، محبت،همراه با لطافت گیاه وخرمی طبیعت و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است- را پیشاپیش تبریک گفته ،از خداوندمنان برای عموم دانشگاهیان جنوبشرق (دانشجویان، اعضای هیات عل

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:15

خبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از این پس واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنج شنبه به فعالیت های آموزشی می پردازند.به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حمید میرزاده در نشست هیات های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با بیان این مطلب، تصریح کرد: از آنجایی که بسیاری از متقاضیان تحصیل به دلیل تعطیلی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنج شنبه دچار مشکل می شدند، بر اساس بخشنامه جدید تمامی واحدها و مراکز آموزشی در روزهای پنج شنبه فعال ه

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 14:00

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، علی اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاداسلامی دراستانها ی کرمان، سیستان وهرمزگان صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفندماه در دومین کمیسیون دائمی هیات امنای استان کرمان گفت:دانشگاهها باید به سمت رشته های کاربردی  حرکت کنند واین رشته ها با کسب وکار زندگی مردم مرتبط باشد.
وی ضمن تاکید برآموزشهای مهارتی وکاربردی افزود: یکی از اولویت های واحدهای دانشگاهی میتواند زمینه سازی جهت ایجاد ونوگشایی رشته های موثر در عرصه های کاربردی باشد.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 17, 2014 - 13:45

سیستان و بلوچستان به عنوان اولین استان بعد از جلسات هیات امنای کل کشور در دور سوم، جلسه هیات امنای خود را با حضور رییس مرکز هیات‌ امنای استانی دانشگاه تشکیل داد.

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 22:18

دکتر محسن دهقانی دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در رشته علوم محیط زیست و استادیار پایه 20 دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.از سوابق اجرائی ایشان می توان به :
مدیر آموزشی
مدیرپژوهشی
رئیس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی
معاون آموزشی ودانشجویی
معاون دانشجویی
معاون پژوهش و فناوری
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در  طی 15 سال سابقه اجرائی اشاره کرد. ایشان به عنوان معاون پژوهشی برتر کشورانتخاب  و برگزیده شده اند.

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 22:18

نام و نام خانوادگی: مهدی باقری

دکترای مدیریت دولتی

 سوابق تحصيلي:

1. کارشناسي مديريت (مديريت صنعتي) از دانشگاه ملي هرمزگان (1379)

2. کارشناسي ارشد مديريت (فناوري اطلاعات) از دانشگاه شهيد بهشتي تهران (1384)

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 22:15

 

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 22:14

 

نام و نام خانوادگي : محمود آقاجاني
....

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 22:13

دكتر عيسي ابراهيم‌زاده

دانشیار پایه 33 گروه جغرافيا و برنامه‎ريزي شهري- منطقه‎اي دانشگاه سیستان و بلوچستان

(در شرف استادی)

مدير گروه پژوهشي مطالعات ناحيه‎اي و مرزها، در پژوهشکده علوم زمین و جغرافیا

رئيس منطقه 14 دانشگاه آزاد اسلامی ایران

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 22:10

امین رضا کمالیان به عنوان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان وبلوچستان معرفی شد

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 21:54

الف: مشخصات فردی

نام ونام خانوادگی: علی اصغر رستمی ابوسعیدی

تاریخ تولد:1332

محل تولد: جیرفت

پست الکترونیکی: rostamiabu110@yahoo.com  

ب: مرتبه دانشگاهی

استاد پایه 42

ج: تحصیلات

تاریخ: چهارشنبه, آپریل 16, 2014 - 14:00

 استاد فرهیخته جناب آقای دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی

انتصاب جنابعالی را به عنوان نماینده تمام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت امنای استانی در استانهای سیستان و بلوچستان ،کرمان و هرمزگان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون در پیشبرد اهداف مقدس دانشگاه آزاد اسلامی را خواستاریم.

رئیس، معاونین، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات سیستان و بلوچستان

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 10, 2014 - 20:32

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی علی اصغر رستمی ابوسعیدی را به عنوان نماینده تام‌الاختیار خود در هیئت امنای استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد بند 1 ماده 1 مصوبه جلسه شماره 721 مورخ 91/08/02 شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به‌موجب این حکم جنابعالی به عنوان نماینده تام‌الاختیار اینجانب در هیئت امنا استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان منصوب می‌شوید.

تاریخ: پنجشنبه, آپریل 10, 2014 - 20:32

آدرس : کرمان بلوار جمهوری اسلامی - هزار و یک شب کوچه شماره 9 جنوبی 3 سمت راست درب دوم پلاک 28 دبیرخانه هیات عالی نظارت منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن :‌ 03432441294